Novinka - League of Legends opět součástí DTG

League of Legends opět součástí DTG

League of Legends opět součástí DTG

napsal Michal Hrdlička - 24.05.2017

League of Legends tým byl vždy neodmyslitelnou součástí Dark Tigers a nebude tomu jinak ani po rebornu. Dnešním dnem se k nám připojuje tým, který jste mohli vídat v nightcupech pod názvem play4ever. Nový tým je aktuálně 3 v MČR klasifikaci a také sbírá body v Tiger Masters lize a právě tyto dvě dlouhodobé ligy jsou naší prioritou pro tento rok, stejně tak jako další případné CZ/SK akce.

 

Sestava:

Marek "Itachi" Adamička - Top
Matúš "PanikaWoW" Kotora - Jungle
Adam "Random" Grepl - Mid
Lukáš "Cheezy" Khol - ADC
Michal "TaylorSwift" Adamička - Support


Štěpán "terror" Provazník - Coach

 

Vyjádření kapitána týmu Lukáš "Cheezy" Khol

Zdravím všechny fanoušky a příznivce týmu Dark Tigers. Nejprve bych chtěl poděkovat manažerovi týmu Michalu Hrdličkovi, který nám nabídnul tuto příležitost reprezentovat tým Dark Tigers, který již dříve působil na scéně s velice kvalitní soupiskou. Už nějakou dobu se tento tým, který působil bez organizace, umisťoval na předních příčkách, ať už Playzonu či Topgamingu. Po drobných změnách v sestavě se zvětšila chuť hrát a obětovat tréninku čím dál tím víc času. Společně věříme, že se časem vypracujeme a budeme se natolik zlepšovat, abychom se mohli minimálně vyrovnat předním českým a slovenským týmům. Poslední dobou intenzita našeho tréninku, díky našemu trenérovi, o nějaký level stoupla nahoru. Je nám jasné, že jsme pro většinu fanoušků či diváku League of Legends naprosto neznámí hráči, ale to nám vůbec nemusí vadit. Chceme všem ukázat, že i my dokážeme hrát kvalitní hry. Náš asi aktuální největší cíl je se kvalifikovat na MČR v počítačových hrách, které se koná koncem roku v Brně. Naše očekávání je v co nejlepších světle reprezentovat organizaci Dark Tigers, protože jejich přístup k nám je velice přátelský a rádi bychom jim za to něco dali nazpět. Nakonec bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří nás budou podporovat natolik, že dokážeme společně s Vámi a týmem Dark Tigers něčeho dosáhnout!

 

Vyjádření manažera Michala „hurvajs“ Hrdlička

Od samého začátku jsme chtěli mít League of Legends sekci, ale scéna se velmi změnila a většina týmů mi připadala buď na rychlo sestavená pro jednorázovou akci, nebo troll. Věříme, že tento tým je ambiciózní a chce dlouhodobě něčeho dosáhnout. Především se nám zamlouvá jejich aktivita a také dobré výsledky v NC cupech na Playzone a TPG. Věřím, že naše spolupráce přinese dobré podmínky pro tým a jeho zlepšování a zároveň kvalitní reprezentaci a dobré výsledky pro naši organizaci.