Novinka - Obsazujeme 3. místo na Tiger Master LAN

Obsazujeme 3. místo na Tiger Master LAN

Obsazujeme 3. místo na Tiger Master LAN

napsal Michal Hrdlička - 01.05.2017

Po úspěšných Y-Games na nás čekala další offline akce od portálu Topgaming. Jednalo se o Lan kvalifikaci na finále Tiger Masters, jež se uskuteční na podzim na veletrhu For Games. Turnaje se zúčastnily 4 týmy, z toho 2 týmy byly pozvané na základě umístění v minulém ročníku Tiger Masters a 2 týmy, které postoupily z online kvalifikací. Náše CS:GO sekce dokázala postoupit z první online kvalifikace a my se tak mohli vypravit do pražské herny Re-Load a bojovat o slot na velkém finále.

 

Do sobotního BO3 duelu s  Fraternitas jsme nastoupili odhodláni tuto sérii vyhrát, ale hned v první mapě, kterou byla naše oblíbená Train jsme dostali hunt 3:16. Soupeř nás dokonale přečetl a aim byl také na jeho straně, takže nešlo dělat nic jiného, než to rychle hodit za hlavu a nastoupit do druhé mapy s hlavou vztyčenou. To se povedlo a kluci ukázali, že již mají nějakou tu zkušenost a z první mapy nedělali vědu. Na mapě Cache už jsme byli vyrovnaným soupeřem a nakonec jsme i zvítězili 16:14. Rozhodující mapou se stala Mirage, kde jsme se především vlastními chybami připravili o vítězství a v overtime nakonec podlehli 17:19.

 

 

V celém týmu zavládlo zklamání, které se přeneslo i do druhého dne. Bylo těžké se motivovat do souboje o třetí místo, když cílem bylo finále, ale v průběhu první mapy byla prohra s Fraternitas zapomenuta a hráči se dostali do zápasu s  Inside Games, který najednou měl svoji atmosféru. Po dvou overtimech a velmi vyrovnaných kolech vítězíme na Infernu 22:21. V druhé mapě, kterou byla Cache, jsme předvedli skvělý začátek a za stavu 7:1 to vypadalo velmi pozitivně, iG ovšem skvěle dorovnali a v závěru nás přejeli. Srovnali sérii na 1:1 a my tak šli opět do třetí mapy, kterou byla stejně jako v duelu s FTS Mirage. Tentokráte jsme nezaváhali a porazili Inside Games 16:10.

 

 

Tiger Masters LAN kvalifikace #1 si tak odnášíme krom cenných zkušeností i finanční výhru 3000 Kč a 40 Tiger Masters bodů. Vitězem se nakonec stal tým eSuba, jež si dokázal ve finále poradit s našimi přemožiteli, týmem Fraternitas.

 

Cíl sice nebyl splněn, ale my nakonec nehodnotíme tuto lanku jako nevydařenou, protože jsme dokázali hrát vyrovnané mapy se svými oponenty, což je příslib do budoucna.  Ovšem je třeba fixnout mnoho chyb, kterými jsme se připravili o postup, což se bude dít v následujících týdnech. Děkujeme fanouškům za podporu na streamu a také našim partnerům Tiger, Re-Load, Topgaming za skvělý turnaj, který si pro nás a scénu připravili.

 

Statistiky

 

Dark Tigers vs. Fraternitas

Dark Tigers vs. Inside Games