Novinka - Týdenní přehled #43

Týdenní přehled #43

Týdenní přehled #43

napsal Michal Hrdlička - 08.06.2016

League of Legends

 

Náš toplaner EnXer je na dovolené a tak se tým tento týden neúčastnil žádných turnajů a jelikož se odkládala i RoG, tak ani tam se neodehrál žádný zápas. Pojďme si tedy shrnout, jak si vedeme na různých frontách. Ve zmiňované RoG lize si zatím držíme 5. místo a k postupu do playoffs nám stačí jednou vyhrát. Do konce základní části zbývají 3 kola. V Tiger Masters suverénně vedeme s náskokem 60ti bodů a v MČR klasifikaci se zatím držíme na 5. místě, tam za pár týdnů začnou kvalifikace do Playzone Ligy II.

 

 

Counter-Strike: Global Offensive

 

CS:GO sekce se pilně připravuje na Koa Lan párty, kde chce udělat co nejlepší výsledek. Příprava je zatím individuální, ale v sobotu si tým zaskočil na Playzone, zahrát One night stand cup a povedlo se mu získat druhé místo, což nás také mimo jiné posunulo z 12. místa na 9. místo bodování MČR. V neděli jsme hráli 2. kolo ATT League, kde jsme si poradili s týmem Dawn Guard 16:1 a v základní skupině máme zatím 2 výhry.

 

 

Hearthstone

 

V HS sekci tento týden exceloval Matty, když vyhrál kvalifikační turnaj na Battle of Nations, čímž si zajistil místo v hlavním turnaji, kde se bude hrát o prizepool 1000 Eur a den na to skončil třetí na Strivewire turnaji s názvem Bulldru #3, což mu zajistilo 7 Eur. Ostatní hráči vybojovali vždy TOP8 na různých turnajích. O víkendu se koná Fujitsu Lan 11 a HS sekce tam vyšle 3 zástupce. Ve formě hrajícího Mattyho, vítěze mid season Honzu a doplní je svými agroo plays, HawaiSmurf. Mattymu se také dařilo v sezóně 26, tedy v květnové, kde skončil na 68. místě ve standart rankedu.

 

Matty 68. místo 

 

World of Tanks

 

Tento týden je ve znamení menší aktivity a slabších výsledků. Máme nové členy týmu a také nového velitele, tak se snažíme spíše trénovat, abychom nastupovali do turnajů v plné formě. Ale i přesto se nám povedlo zvítězit v 5v5 turnaji na Grunexu, což je také jedinou světlou chvilkou v tomto týdnu. Nastoupili jsme i do Go4WoT, kde jsme vypadli v TOP32 i do 5v5 Yolo cupu, kde to bylo o kolo lepší a dojeli jsme do TOP16.

 

 

 

Fifa 16

 

Po delší době se nám vrací do týdenního přehledu i Fifa, začali se totiž hrát kvalifikace na MČSR ve Fifa 16, které proběhne na Forgames, a které si vzal pod palec náš partner Topgaming. A také se blíží Lan akce v Německu, kam Schulzinho chce určitě trénovat. Ve druhé kvalifikaci na MČSR se Schulzinho probojoval do čtvrtfinále, kde ovšem nestačil na soupeře z konkurenční organizace Eclot gaming, Rookieeho a vypadává.

 

 

Rocket League

 

Tento týden nejúspěšnější sekce, protože se týmu povedlo získat 3 ocenění. Nejprve se nám minulou středu povedlo zvítězit v Clash League, kde si hráči připsali 9 Eur, v sobotu jsme pak skončili na 3. místě v druhé kvalifikaci na Kaspersky 3v3. Tam jsme oplatili eXtatus porážku z prvního kvalifikačního turnaje. V noci si pak tým ještě zajel další menší evropský turnaj NITROSHOT LEAGUE, kde skončil opět na 3. místě.