Novinka - Změn sestavy u WoT a Rocket League

Změn sestavy u WoT a Rocket League

Změn sestavy u WoT a Rocket League

napsal Michal Hrdlička - 05.06.2016

Dark Tigers je již velká organizace, co do počtu svých herních sekcí. Máme 6 herních sekcí a proto změny v sestavě přicházejí častěji než u jiných herních organizací. No, myslím, že to bude i tím, že DTG každou změnu sestavy veřejně publikují. V posledních týdnech došlo na změny ve World of Tanks a Rocket League sekci.

 

World of Tanks

 

Po odchodu  Miroslava „Tankista“ Hidvégyho se tým dostal do nepříjemné situace, protože odešel nejen velitel, ale i sedmý hráč. V týmu tak zbylo 6 hráčů, což je počet, který činí tuto sekci neaktivní. Po nějaké době zkoušení tak vítám v DTG nové dva hráče, kterými jsou Stanislav „KlaXon“ Kodet a  Samuel „sparan“ Korenko.

 

Sestava:

 Matěj "Matty" Vild

 Matěj "BlackPanter98" Klein

 František "Xill_" Hošek

 Jáchym "Miner" Havel

 Daniel "Bary" Bartoš

 Boris "Boris" Kaščák

 Stanislav ''KlaXon'' Kodet

 Samuel "sparan" Korenko

 

Vyjádření manažera sekce  Jakuba "ByeBye" Egermaiera:

Po odchodu Tankisty jsme si museli všichni spolu sednout a spojit hlavy, jakou posilu přijmeme k nám do týmu. Sparan s námi už odehrál několik turnajů a KlaXona kluci znali s tím, že má nějaké zkušenosti za sebou. Sparan a Klaxon ukázali, že jsou ti praví, aby za nás hráli. Já jim děkuji, že přijmuli naší nabídku a doufám, že budeme nadále pokračovat v dobrých výsledcích na turnajích.

 

Rocket League

 

V Rocket League je velmi zajímavým faktorem to, že ač potřebuje pouze 3 hráče, tak v týmech dochází k velmi častým změnám. Troufnu si říci, že je to i častěji než v CZ/SK CS:GO scéně. Tento faktor potvrzuje i náš tým, kdy po týdnu měníme soupisku. Na základě tlaku při jednom streamu, kdy se komentátoři rozhodli odsoudit Kejchona ke statusu: „Jen do počtu“, se tým rozhodl měnit. Netrvalo to dlouho a k týmu se přidal  Adam „Ado_“ Pryšč, kterého jistě RL fanoušci znají z jeho Twitch kanálu. Nicméně sestava se v této trojce ukázala v dobrém světle a vypadá to, že si tímto přestupem hodně polepšila.

 

Sestava:

 Adam "Ado_" Pryšč

 Lukáš "Benak" Falta

 Adam "Rondon" Hodoši

 

Vyjádření kapitána Rocket League Lukáše "Benak" Falty:

Po posledním turnaji u nás v RL týmu začaly být menší neshody, které se vyřešily změnou sestavy. Z týmu odstupuje hráč Kejchon a přidává se do týmu známý hráč a streamer Adam Ado_ Pryšč. Před DTG Ado působil například v týmu Fraternitas. Od změny sestavy se nám už podařilo pár úspěchů, dokonce se nám i podařilo obsadit druhé místo na EU turnaji.