Novinka - Dark Tigers na Lancraftu

Dark Tigers na Lancraftu

Dark Tigers na Lancraftu

napsal Michal Hrdlička - 22.07.2015

Zítra začíná nejmasivnější Lan párty letošního roku, Lancraft 2015. Dark Tigers budou u toho a již dnes odjela do Ostravy část Hearthstone sekce, aby se připojila ke zbytku HS týmu a ještě něco potrénovali na svém Bootcampu.

 

Ve čtvrtek dorazí na výstaviště Černá Louka v Ostravě zbytek hráčů Dark Tigers aby se porvaly o pěkné ceny a odnesly si nejeden Lancraftí zážitek. Podívejme se tedy na Harmonogram Dark Tigers.

 

Čtvrtek

Free day, zabydlování, seznamování, volná zábava.

 

Pátek

V pátek začínají svojí kvalifikaci Hearthstone hráči Chemk0, Matýsek a Anaro. Hráči Alandus a Galmod se kvalifikovali již v online kvalifikacích. Regeedz bohužel z rodinných důvodů nedorazí a na jeho místo hledáme náhradu aby nepropadlo vstupné zbytečně.

 

 

Již v pátek se nám také představí CS:GO sekce, která začne svůj hlavní turnaj skupinami. 

 

Sobota

Velký den Lancraftu, Začíná hlavní League of Legends turnaj, kam se náš tým opět kvalifikoval už online, pokračuje playoffs CS:GO a také začíná hlavní Hearthstone turnaj. Mimo tyto hlavní turnaje odehraje náš Fifař Schulzinho i doprovodný turnaj ve Fifa15.

 

Neděle

Grandfinále League of Legends? Uvidíme….. Odjezd domů.

Letošní Lancraft slibuje epickou akci, kde mimo Lan párty pro 700 lidí, streamů, promítání na plátna uvidíme také Youtuberský festival Video Hype,  Cosplay soutěž, řadu Outdoor atrakcí, soutěží, doprovodných turnajů, dárků apod. dalších spestření.

 

S Dark Tigers přijedou na Lancraft fanoušci a bývalí členové ITG jako např. Kapitán Doty2 v ITG, backdoor mistr  Míra „3QUULUS“ Koníček, CS:GO TOP1 CZ/SK Caller  Kuba „Defaultzz“ Novák, pan Programátor a vynálezce anticheatu do CS 1.6  Denis „Denoy“ Ulmann. Z pohledu Darkt Tigers to bude velké setkání a věřím, že to naše borce namotivuje k překvapivým výsledkům. 

 

Pro ty, co se budou chtít podívat na naše hráče z blízka, přijďte do těchto řad:

CS:GO - 12. řada

LoL - 6. řada

Hearthstone - 21. řada

Pokud se Lancraftu neúčastníte, sledujte Facebook Dark Tigers a také Instagram, kam budeme přidávat aktuální informace a fotky.