Novinka - Týdenní přehled #41

Týdenní přehled #41

Týdenní přehled #41

napsal Michal Hrdlička - 25.05.2016

League of Legends

 

Týden začal RoG Ligou, kde jsme odehráli minulou středu 4. kolo proti Revital Gaming a 5. kolo proti eEriness. Oba tyto zápasy jsme vyhráli a zatím zůstáváme v boji o přímý postup na RoG Finals. V neděli se nám povedl zlatý hatrick v turnajích Tiger Masters a tým si tak upevnil 1. místo v tabulce. Včera nás čekal důležitý zápas s Inside Games v RoG Masters, ale ještě před tím jsme se stihli kvalifikovat na GeForce League of Legends Cup, kde budeme soupeřit o prizepool 13 000 Kč. Důležitý zápas s Inside Games se nám bohužel nepovedl a v tabulce se dostáváme do pozici, kdy na přímí postup na offline finále budeme muset vše vyhrát a doufat v zaváhání soupeřů nad námi.

 

 

Hearthstone

 

Minulý týden byl plodný na úspěchy, ovšem to se v tomto týdnu říci nedá. Nejlepší výsledek uhrál Matty, který včera zvítězil na Playzone nightcupu a připisuje si 100 bodů do tabulky MČR klasifikace. Za zmínku stojí i 4. místo Hawaismurfa na Gfinity free turnaji. Nutno poznamenat, že hráči nekončí v 1. kolech, ale většinou TOP16, TOP32, což u 256 členného bracketu není vůbec špatné.

 

World of Tanks

 

Tým zaznamenal v týdnu celkem 3 ocenění. Nejprve zvítězil ve WoT 7on7 SteelMasters Series Cup #22 CZSK, kde se mu ve finále povedlo vůbec poprvé porazit Gunrunners. V neděli pak navazuje v 5v5, kde si tým vyjel 2. místo a to v klasickém nedělním BenQ World of Tanks 5v5 Nightcup #26 na Grunexu. Ve finále nás poráží tým Fraternitas, kteří tak vítězí. Včera a opět na Grunexu obsazujeme 3. místo v MSI World of Tanks 7v7 Nightcup #35.

 

Rocket League

 

Rocket League sekce se u nás zabydluje a dává o sobě vědět hned první týden. Co turnaj, to ocenění. To platilo do včerejška, kdy se nepovedl zahraniční cup. V 3v3 formátu jsme nastoupili do jednoho turnaje, který jsme vyhráli. Byl jim PLAYzone 3v3 NightCup #20. Vítězně skončil i 2v2 turnaj na stejném portále a to PLAYzone 2v2 DuosCup #20. Dařilo se i na ESL CZ/SK,  kde si dojíždíme pro 2. místo ve 2v2 turnaji. A to samé se dá říci i u Topgamingu, tam si tým vyjel 3. místo v [KEY4YOU.CZ] SMASH THE ROCKET #37. Dokázali jsme bodovat i v zahraničním turnaji, v turnaji Explose les tous ! obsazujeme 3. místo.