Novinka - Týdenní přehled #40

Týdenní přehled #40

Týdenní přehled #40

napsal Michal Hrdlička - 18.05.2016

League of Legends

 

Tým vstoupil do RoG ligy, která právě tento týden začala. Vstup se nám příliš nepovedl a máme zatím skóre 1:2, ale zároveň máme odehráno s eSubou a Fraternitas, tedy favority celé RoG. S eSubou jsme těsně prohráli, s FTS už to bylo s velkou převahou. Na svém kontě máme i jeden vyhraný zápas a to proti týmu Majestic Lions. V neděli jsme opět nastoupili do Tiger Masters na Topgamingu. Turnaj jsme opět ovládli, připsali si dalších 25 bodů, výhru 50 Eur a 8000 RP.

 

 

Hearthstone

 

Největší událostí tohoto týdne bylo zajisté Finále Mid Season Fujitsu Ligy. Z našeho týmu se na finále dostali 4 hráči. Matty bohužel končí hned v TOP 16, HawaiSmurf pak obsazuje 5. místo – 6. místo. Power končí jen těsně pod stupni vítězů, na 4. příčce a Honza celý turnaj vyhrává. Onáší si zájezd na Fujitsu forum , 24 palcový Fujitsu monitor a poukaz na nákup u TS Bohemia v hodnotě 3000 Kč. Za zmínku rozhodně stojí i Powerovo 3. místo, které získal na turnaji s názvem Luke's Quad Gaming Weekly #7. Získává 2 HSWC body a 5 Eur.

 

 

World of Tanks

 

Tak ani World of Tanks sekci se nevyhnou špatné zprávy. Z rýmu odchází velitel  Miroslav „Tankista“ Hidvégy. Doslova vzpoura, kdy hráči celého týmu hlasovali za jeho odchod, proběhla ve WoT. Nyní se tým pokouší sehrávat s novými hráči, což znamená i menší aktivitu v turnajích. Tým tento týden neodehrál žádný turnaj.

 

Rocket League

 

I zde proběhla změna v soupisce. Z týmu odchází  Tomáš „Kozel“ Kozlík a na jeho místo tým zkouší náhradu. Ve 2v2 se však týmu povedlo jedno umístění. Získávají 2. místo v Rocket League PLAYzone 2v2 DuosCup #19