Novinka - Týdenní přehled #38

Týdenní přehled #38

Týdenní přehled #38

napsal Michal Hrdlička - 27.04.2016

League of Legends

 

LoL tým tento týden vyrazil do pražské herny Re-Load, kde ho čekalo zakončení jarní sezóny TIGER MASTERS ligy. Závěrečný turnaj s názvem TIGER MID Season FINALS pro nás začal velmi dobře, kdy první hru, proti našemu semifinálovému soupeři eXtatus, vyhráváme. eXtatus nakonec celé semifinále otočil a v BO3 vítězí 2:1. Na náš tým tak čekal souboj o 3. místo, kam nás následoval náš rival Inside Games. O 3. místě pro náš tým rozhodla první hra, která trvala 75 minut. S velkou porcí štěstí v této dlouhé hře vítězíme. Nejspíše i vinou psychické výhody a skvěle zvládnutým swapem linek vítězíme i ve hře druhé. Končíme tak na 3. místě a odnášíme si 7 500 Kč a 9000 RP.

Pořadí Tiger Masters Ligy: 1. eSuba, 2. eXtatus, 3. Dark Tigers, 4. Inside Games

 

 

Counter-Strike:Global Offensive

 

Příchod, výhra, odchod. Takto by se dali popsat dva dny, kdy jsme měli CS:GO sekci. V sobotu jsme přijali sestavu bývalých Revital Gaming, v neděli se jim povedl vyhrát One Night Stand Cup #37 a získat tak kupu MČR bodů. Ovšem v pondělí oznamuje ZEDKO odchod do eXtatus a náš tým tak přichází o klíčového hráče. Přemýšleli jsme o doplnění týmu, ale je opravdu složité najít v tomto období volného hráče, který by nahradil ZEDKA, tak jsem teCkoOvi a Shadovi doporučili, aby kývli na nabídku Inside Games. Ti tak učinili a já jim děkuji, opravdu se snažili, aby nám neudělali zlé jméno, hlavně kapitán teCkoO, jehož snahu o stálý tým sdílím, snad se mu to jednou povede. Dokonce nám nechali slot v RoG lize a my ho využijeme. Do pátku představíme sestavu, která nás bude reprezentovat.

 

Hearthstone

 

Hráčem tohoto týdne se stává Matty, který minulou středu obsadil 2. místo ve StriveWire's Wired Wednesday #43 (8 Eur a 2 WCS body) a včera zvítězil v Gfinity Premium, ze kterého si odnáší 100 Liber. Skvělého Mattyho doplňuje Anaro, který končí na turnajích v TOP8. Skvělé výsledky před finále Fujitsu Ligy, ale nepředbíhejme. Tento víkend čeká HS sekci Fujitsu Lan #9, kde se představí HawaiSmurf a zároveň s Fujitsu Lan se také hraje G4F Challenge v Liberci. Turnaj je součástí oslav 10 let vzniku eEriness a náš tým vyslal na sever již zmiňovaného Mattyho.

 

 

Worlds of Tanks

 

Minulý týdenní přehled jsem zmiňoval, že výsledky týmu nejsou to, co bývaly. Jako by tým četl tento přehled a vše, co jsem psal, může být zapomenuto. WoT sekce vítězí jak v 3v3, 5v5, tak i v 7v7 a nejenom na CZ/SK. Nejprve si tým připisuje prvenství v LYNX World of Tanks 3v3 Nightcup #31 na ortále Grunex, V neděli se nám opět dařilo a v Go4WoT postupujeme až do TOP8, abychom následně zvítězili v BenQ World of Tanks 5v5 Nightcup #23, opět na Grunexu. V pondělí pokračujeme v krasojízdě a odnášíme si triumf, tentokráte na Evropské scéně - WoT 5on5 Yolo Cup #26 Europe je opět naše. Týden dokončuje včerejším triumfem, kde jinde než na Grunexu, v turnaji s názvem MSI World of tanks 7v7 Nightcup #32. Kromě desetisíce goldů do hry si odnášíme i 50 Eur, z Go4WoT.

 

 

Rocket League

 

Minulou středu, po dopsání týdenního přehledu získává první ocenění právě Rocket League sekce, která obsazuje 3. místo v turnaji s názvem [KEY4YOU.CZ] ROCKET MADNESS #28, který se jezdí 3v3 na portále Topgaming. Další skvělý úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Obsazujeme 3. místo na turnaji s názvem 2on2 Open Cup #6 CZSK, tentokráte na portále ESL.