Novinka - Vítáme novou Rocket League sekcí, nového manažera. Loučíme se s Whitem.

Vítáme novou Rocket League sekcí, nového manažera. Loučíme se s Whitem.

Vítáme novou Rocket League sekcí, nového manažera. Loučíme se s Whitem.

napsal Michal Hrdlička - 21.04.2016

Začněme z vesela. První změnou je přijetí herní sekce Rocket League, která byla u nás, jak je naším zvykem, na zkoušce. Tým nás přesvědčil hlavně na Y-Games a já tak s radostí vítám nové členy DTG.

 

Sestava Rocket League:

 

 Marek  „Nalmon“ Weiser

 David "Heroin" Kužela

 Tomáš "Kozel" Kozlík

 

Vyjádření kapitána  Marka „Nalmon“ Weisera

Nejdříve bych chtěl tedy poděkovat za celý tým organizaci Dark Tigers, že nás vzali pod svá křídla. Začalo to na jedné FIFA LAN, kde jsem se s Hurvajsem potkal a probíral různé hry včetně Rocket League. V té době žádnou neměl, jelikož ji propustil a tak jsem se nabídl já, že bych mu mohl sehnat tým, který by byl schopný konkurovat CZ/SK scéně. Sehnal jsem tým v podobě Kozla, mě a Heroina a šli jsme se poprat o TOP 3 na CZ/SK. Hned po prvním turnaji, kde jsme skončili 2., nás Hurvajs vzal na měsíční zkoušku, kterou vzápětí zkrátil po našem výkonu na y-games, kde jsme skončili 2. Pravidelně se účastníme CZ/SK turnajů a občas se koukneme i na zahraniční turnaje, kde se snažíme poměřit síly se zahraničními týmy. Doufám, že s úspěchy budeme pokračovat i nadále a že naše trojice vydrží.

 

 

S příchodem další sekce se rozšiřuje i vedení. Vítám u nás nového manažera  Jana „Kimy“ Surého a věřím v plodnou spolupráci. Kimy si vzal krom jiného na starost i novou Rocket League sekci, protože s hrou má největší zkušenosti z celého vedení.

 

Vedení:

 

 Michal „hurvajs“ Hrdlička - majitel

 Matěj „Pumba“ Verner - manažer technické sekce, spolumajitel

 Jan „Lexinek“ Mikeš - manažer League of Legends, marketing manažer

 Jan „Wynaut“ Filip - manažer Hearthstone, marketing manažer

 Kuba „Defaulzz“ Novák - manažer CS:GO, technická sekce (grafika)

 Jan „Kimmy“ Surý - manažer Rocket League, technická sekce (grafika, video)

 Simona „Sim0nka“ Poláková - korektor, statistik, offline manažer

 

Vyjádření nového manažera  Jana „Kimmy“ Surého

Zdravím všechny fanoušky Dark Tigers! Můj nick je Kimmy a budu novým manažerem hry Rocket League. Nějaké info o mně. Na Česko-slovenské eSport scéně se pohybuji okolo roku a půl a za tu dobu jsem prošel spoustu Českých gamingů, buď jako hráč, nebo manažer. Bohužel, i když jsem byl v tolika organizacích tak, bez žádného většího úspěchu. Ptáte se, jak jsem se dostal do Dark Tigers? "Popravdě i mně je celkem záhadou." Před třemi měsíci jsem založil tým, do kterého jsem vkládal všechen svůj čas, naději i finance - bohužel pár lidí mi pořád házelo 'klacky pod nohy' a mně došla trpělivost pokračovat v tomto projektu, tak jsem ho přenechal mému kamarádovi, který v tom bude pokračovat. Poté jsem oslovil Hurvajse - dohodli jsme se na tom, že se stanu členem DTG. Nějak jsme se dohodli a já si vybral na starosti sekci Rocket League. Doufám, že v budoucnu pomohu DTG buď tím, že jim budu nosit pití, nebo tím, že se budu starat o klučiny v Rocket League sekci atp.

Přeji hezký den

Váš Kimmy

 

 

A teď k té horší zprávě. Minulý týden nás opustil  Ondřej „White“ Hejcman. Jedná se o první změnu v sekci World of Tanks od nového roku, za což zaslouží v dobách nestálosti CZ/SK scény v jiných hrách pochvalu. Po neshodách v týmu nás opouští a připojuje se k celku Fraternitas. My mu přejeme mnoho štěstí a úspěchu. Nikoho nového přijímat nebudeme, protože i bez White máme 8 hráčů.

 

Statistika Whita za 3,5 měsíce u DTG

 

25 ocenění - 12 zlatých, 9 stříbrných a 4 bronzové (Celkem WoT: 61 ocenění – 29 zlatých, 23 stříbrných a 9 bronzových)

Vyhráno 78744 Goldů a 8,3 $ (Celkem WoT: 781 249 Goldů, 75 $)

 

Sestava World of Tanks:

 

 Miroslav "Tankista" Hidvégi

 Andrej "Andrew" Cina

 Matěj "Matty" Vild

 Matěj "BlackPanter98" Klein

 František "Xill_" Hošek

 Jáchym "Miner" Havel

 Daniel "Bary" Bartoš

 Boris "Boris" Kaščák

 

Vyjádření  Ondřeje „White“ Hejcmana k odchodu

Ahoj, po dlouhém rozhodování a neshodách v týmu jsem se rozhodl odejít a zkusit štěstí v jiném týmu. Každopádně bych chtěl poděkovat za krásné 4 měsíce v týmu a také velké díky mým bývalým spoluhráčům: Blackpanter98, Xill_, Tankista, Boris, Andrew, Bary, Matty, Miner. Děkuju moc všem. White