Novinka - Týdenní přehled #37

Týdenní přehled #37

Týdenní přehled #37

napsal Michal Hrdlička - 20.04.2016

League of Legends

 

Tým má za sebou první týden u DTG a začal velmi kvalitně. V pátek jsme se vydali na Y-Games, ovšem ještě před tím nás čekala kvalifikace do LoL HP Gaming Challenge, kterou jsme museli odehrát v Bratislavské herně Storm. Dostali jsme se do finále, což nám stačilo a s turnajem se rozloučili. Hned druhý den nás totiž od 8:00 čekaly skupiny na Y-Games 2016. Bohužel delay na turnaji způsobil, že jsme skupiny dohráli v 1:00 ráno. Odcházíme na hotel s 2. místem ve skupině se skórem 5:1 na zápasy. Druhý den nás v 9:00 čekalo Čtvrtfinále s Necroraisers, které se začalo hrát krátce po poledni. Vítězíme 2:0 a v semifinále se utkáváme se sestavou Miah, Odstraňovač, skrček, Thale a Sami. Bohužel chybami v picku prohráváme a svojí reputaci si napravujeme s eSubou, kterou po krásných hrách porážíme 2:0 a odvážíme si tak 3. místo.

 

 

Hearthstone

 

Velmi povedený týden pro Hearthstone sekci, hlavně ve Fujitsu lize, kde jsme brali spousty bodů. Nejprve Matty ovládl pražskou Fujitsu Lan #8, kde bez jediné porážky a co je zajímavé, tak většinou se scóre 3:2 vyhrává a odnáší si kromě bodů i klávesnici Genius GX-Gaming Imperator. Den poté slavíme rovnou double. Power totiž vítězí ve Fujitsu lize #63 a Honza obsazuje 3. místo. I na Y-Games jsme měli zástupce v Hearthstone, DTG tam jel reprezentovat HawaiSmurf, který ovšem po swissu za stavu 4:3 končí na 34. místě.

 

 

World of Tanks

 

Tento týden je vůbec prvním, ve kterém WoT nezískává žádné ocenění. Bohužel po odchodu Baryho si musíme přiznat, že výsledky šly dolů. Pozitivní je, že tým zůstává aktivní a snaží se jezdit všechny turnaje. Atmosféra v týmu ovšem není dobrá a uvidíme zda-li nový manažer, který brzy k WoT přijde tohle změní.

 

Fifa 16

 

Schulzinho s námi vyrazil o víkendu na Y-Games, aby si zkusil turnaj na Xboxu, kde ještě Fifu nehrál. Z celkem 50ti zúčastněných vybojoval 2. místo a dokázal tak, že Fifu zahraje kvalitně na čemkoliv. Turnaj se nakonec protáhl do dvou dnů a finále se odehrálo na Stagy, což bylo pro všechny velkým a milým překvapením. Soutěže se v Dresu Dark Tigers zúčastnil i Nalmon, který vypadl na začátku playoff.

 

 

Rocket League

 

Čtvrtek 20:00, píše Nalmon, že by Rocket League, která je u nás na zkoušce chtěla jet na Y-Games za DTG s jedním hostem. Vše jsme tedy domluvili na poslední chvíli a tým oblékli do našich barev. Udělali jsme správně, po skvělých sobotních skupinách, kdy vítězíme 3x 3:0, porážíme v neděli Šmakuli 3:1 a prohráváme s Ado týmem 2:3. Naštěstí nás zachraňuje losers bracket, kde jsme se přes Eclot Gaming a Revital gaming opět probojovali k Ado týmu, kterému porážku oplácíme hladce 3:0 a postupujeme do Granfinále. Ovšem eXtatus byl lepší a my tak končíme na krásném 2. místě.