Novinka - DTG na Y-Games Summer 2016

DTG na Y-Games Summer 2016

DTG na Y-Games Summer 2016

napsal Michal Hrdlička - 14.04.2016

V sobotu odstartuje pravděpodobně největší CZ/SK Lan párty v letošním roce, Y-Games summer 2016. Také naši zástupci zítra vyráží do Bratislavy, aby se tam utkali o medailové pozice, věcné ceny a také o kus toho prizepoolu. Naše výprava čítá 10 lidí (5 LoL hráčů, 1 Fifa hráč, 1 HS hráč a 3 manažeři). Jelikož se začíná v sobotu mezi 7:00 - 8:00 registrovat, rozhodli jsme se vyrazit v pátek a strávit klidnou noc v Bratislavě. Jedeme dvěma auty a někdo vlakem. 

 

 2. místo na Y-Games Winter 2015

 

Bydlet budeme ve dvoulůžkových pokojích v hotelu Orlan, jež je vzdálen 30 minut jízdy, takže auta se budou rozhodně hodit. O pitný režim se nám postará TIGER ENERGY DRINK, jimž tímto děkujeme za podporu. Zajímavostí, co se výbavy týče je i Televize pro Schulcíka, který se rozhodl, že bude na hotelu Tryhardit Fifu. Samozřejmostí na tuto akci je příprava techniky, grafiky, dresů a hlavně Eur. Vše by mělo být po této stránce připraveno, zajištěno a my se můžeme těšit na samotné Y-Games.

 

Jsou to naše druhé Y-Games a z těch minulých jsme si odvezli 2. místo v League of Legends, snad se bude dařit i letos a přivezeme další ocenění z této akce.

 

Výprava DTG:

 

 Michal „hurvajs“ Hrdlička - majitel

 Jan „Lexinek“ Mikeš - Manažer LoL týmu

 Simona “Sim0nka” Poláková - offline manažer

 

League of Legends tým

 

 Jakub „EnXer“ Šedý

 Jirka "Rošťák" Hrbáč

 Marek "Abitak" Kochanský

 Marek "Pivnidisk" Judas

 Ondřej "MjrDee" Hrneček

 

Fifa 16

 

 Jakub "Schulzinho" Šolc

 

Hearthstone

 

 Vladimír "HawaiSmurf" Koutný