Novinka - Týdenní přehled #36

Týdenní přehled #36

Týdenní přehled #36

napsal Michal Hrdlička - 13.04.2016

League of Legends

 

V pondělí jsme vzali nový LoL tým, který nás bude reprezentovat tento víkend na Y-Games, po přímém postupu pak i na finále Mid Season Tiger Masters, které se koná týden po Y-Games a v neposlední řadě i v RoG, kde máme slot. Oproti zimnímu RoG se tak v sestavě defacto mění tři jména, což je ale pořád více, jak polovina týmu. Tým si již zkusil zahrát turnaj a to TIGER MASTERS [PRO] #21, kde ho ovšem vyřadila nová sestava okolo známého junglera Pipouška. Končíme tak na 4. místě, a jelikož jsme byli z Playzone ligy vyřazeni, tak nás uvidíte až na Y-Games.

 

 

World of Tanks

 

Po úspěšných týdnech přichází k našim tankistům menší krize, kdy tým opustil White, jehož odchod probereme ve speciální novince v pondělí. Co se týče ocenění, nejeli jsme mnoho turnajů, ale získáváme dvě stříbrné medaile. Nejprve končíme na 2. místě ve WoT 7on7 SteelMasters Series Cup #17 CZSK, kdy ve finále dostává Def. win tým eSuby. Druhé stříbro, mnohem důležitější získáváme z WoT 5on5 Yolo Cup Series Final Cup Season 2, což je skvělý výsledek celé 3 měsíční sezóny v Yolo cupu. Ve finále opět prohráváme s eSubou, tentokráte už ve hře a získáváme skvělých 30 000 goldů.

 

Hearthstone

 

Minulý Čtvrtek si Honza99 připsal další skvělý úspěch, když vyhrál turnaj na StriveWire, turnaj s názvem StriveWire's Thirsty Thursday #40 mu přináší 12 Eur. O víkendu se opět konala Lan akce, tentokráte Tavern Hero Qualifier, na kterou vyrazil HawaiSmurf a Power, doplněni ve zkušební době hrajícím Mattym. Všichni tři vypadali až do posledních kol na postup, nakonec se to nepovedlo ani jednomu z nich a všichni končí ve Swissu. Matty nejlépe, na 9. místě. Power obsazuje 11. místo a HawaiSmurf místo patnácté. Pohled na tabulku Fujitsu Ligy ovšem dává naději na další offline turnaj a reparát, kde hned 4 naši hráči jsou zatím v postupové TOP 16. O víkendu budeme bojovat v Re-Loadu na Fujitsu Lan #8 o jedny z posledních bodů.