Novinka - Dark Tigers s novým LoL týmem

Dark Tigers s novým LoL týmem

Dark Tigers s novým LoL týmem

napsal Michal Hrdlička - 11.04.2016

Před týdnem jsme oznámili, že hledáme hráče pro tryout do DTG. V neděli byla uzávěrka a měli jsme vybrat hráče k užšímu výběru. Musím poděkovat všem zájemcům za přihlášky, zúčastnilo se vás 35. Ovšem hlásily se i celé týmy a nakonec jsme přistoupili k této variantě, tedy sehraného týmu. Je to rozhodnutí i z hlediska blížících se offline akcí. Rozhodli jsme se dát šanci bývalému týmu Majestic Lions, který se koncem týdne přihlásil. EnXer s Pivas již u nás hráli a my víme, co lze od týmu očekávat.

 

Sestava:

 

 Jakub "EnXer" Šedý - TOP

 Jirka "Rošťák" Hrbáč - Jungle

 Marek "Abitak" Kochanský - Mid

 Marek "Pivnidisk" Judas - Ad carry

 Ondřej "MjrDee" Hrneček - Support

 

Vyjádření  Jakuba „EnXer“ Šedého

 

Zdravím všechny fanouśky Dark Tigers. Nedávno jsem od Dark Tigers po rozpadu týmu odcházel a dostal jsem nabídku hrát ve slibném rosteru za Majestic Lions a nabídky jsem se chopil. Ovšem jako tým jsme se několikrát neshodli s vedením Majestic Lions a byli jsme nuceni hledat novou organizaci. Dohodli jsme se že první zkusíme DarkTigers, protože s ním já a Pivas máme jen ty nejlepší zkušenosti a DarkTigers naší nabídku přijali. S kluky si rozumíme a pevně doufám, že budeme reprezentovat alespoň tak dobře, jako jsme to dělali s Pivasem ke konci minulé sezóny! Již příští týden nás můžete vidět v Bratislavě na Y-games, kde jsou naše cíle na umístění vysoké, takže pevně věřím, že se máte na co těšit!

 

Vyjádření manažera LoL týmu  Jana „Lexinek“ Mikeše

 

Chtěl bych u nás přivítat kluky, jistě se pro všechny jedná o známé tváře. Na začátku byla myšlenka složit úplně novou soupisku z jednotlivců, do čehož jsme se i částečně pustili. V průběhu realizace jsme byli ale osloveni pěticí sehraných hráčů z již zajetého týmu. Zvažovali jsme mnoho variant a tato se nám jeví jako nejlepší řešení. Pevně věřím, že u nás budou kluci spokojeni a budou hrdě reprezentovat barvy Dark Tigers. Tímto jim přeji mnoho štěstí a úspěchů, které se jistě dostaví!