Novinka - Týdenní přehled #33, #34 a #35

Týdenní přehled #33, #34 a #35

Týdenní přehled #33, #34 a #35

napsal Michal Hrdlička - 06.04.2016

Vedení

 

Omlouváme se fanouškům a čtenářům týdenního přehledu, za vynechání dvou čísel. Stalo se tak díky rušnému období v DTG a časové vytíženosti. Ovšem dnes jdeme dál a čísla 33, 34 a 35 shrneme v jedné novince. Jak jistě víte, došlo u nás k určitým změnám, pracovně to nazýváme restartem. Uvědomili jsme si totiž, že se výrazně odchylujeme od směru, kterým jsme chtěli jít. Znovu jsme si sedli a připomněli cíle, které jsme měli a způsoby jak jich dosáhnout. Byly to bolestivé změny, ale jsme zpět a znovu odhodlaní bojovat za to, aby hráči, kteří chtějí něco dokázat, měli tu nejlepší možnou podporu.

 

World of Tanks

 

Začněme u tankistů, kteří tradičně přinášejí nejvíce ocenění. Za ty tři týdny to bylo 11 ocenění, z toho 6 zlatých, 4 stříbrné a jedno bronzové. Největší úspěch náš tým zaznamenal v BATTLE FOR HIMMELSDORF, jež jelo úžasných 2331 týmů. Naše 3v3 sestava Tankista, BlackPanter, Xill a Boris dokázala vybojovat 1. místo a odnáší si 20000 goldů a 3x sluchátka WoT Razer Kraken. Za zmínku rozhodně stojí i úspěchy v Yolo cupu na ESL, kde si tankisti dojeli 2x pro 2. místo. 2x vítězství v MSI World of Tanks 7v7 Nightcup je také skvělým výsledkem. WoT si jednoznačně svojí pozici udržela, protože dokáže hrát i porazit TOP 3 na CZ/SK a ani v Evropských turnajích se neztratí.

 

 

Hearthstone

 

19.3.2016 se konala Fujitsu Lan v Praze, která nám ovšem moc nevyšla a tak po rozebrání všech medailí v Ostravě, končíme v Praze ve Swissu. Týden po Fujitsu nás čekal Wangl Championschip 2016, kde jsme skončili těsně pod stupni na 4. místě v podání HawaiSmurfa a na 5. - 6. místě v podání Anara. Poslední Březnový den pak HawaiSmurf vítězí v TPG prémium turnaji a odnáší si 100 Eur. Skvělá práce naší HS sekce probíhá i v dubnu, kdy v Ostravě na Fujitsu Lan končí Hawai i Power v TOP 8 a následně Honza obsazuje 2. místo v nedělní online Fujitsu lize #61.

 

 Anaro na Wanglu

 

Fifa 16

 

Schulzinho skončil po základní části Tiger Fifa 16 ligy na 1. místě a postoupil tak do Granfinále, které se odehrálo v herní klubu Re-Load. Schulzinho nenastoupil do turnaje tak suverénně jak se čekalo a skupinu končí jednou porážku, remízou a vítězstvím. V playoff už se vrátil ke své hře a pod třech vítězstvích v BO3 nad Dankym, Bombíkem a DiDou, postupuje do finále Winners bracketu, kde ho čekal dle jeho slov nejtěžší soupeř Rsp, který přijel ve skvělé formě a poráží Schulcíka 2:1 na zápasy. Schulcík tak padá k Didovi do losers bracket. Zápas byl nahecovaný už od začátku a Schulcík si vypracoval náskok 2:0. Ovšem v druhé půlce se DiDa probral a v poslední možné šanci vyrovnal na 2:2. Na penalty pak Schulzinha poráží a náš hráč končí na 3. místě. Skvělá práce!