Novinka - Reorganizace Dark Tigers - propouštíme čtyři herní sekce

Reorganizace Dark Tigers - propouštíme čtyři herní sekce

Reorganizace Dark Tigers - propouštíme čtyři herní sekce

napsal Michal Hrdlička - 30.03.2016

Včera večer proběhla zásadní porada o dalším fungování Dark Tigers, na které jsme se shodli, že je třeba změny a to především ve financování herních sekcí. Byly prakticky dvě možnosti, kdy buď ubereme na podpoře hráčům a necháme je spát po tělocvičnách apod. a budeme mít průměrné týmy, nebo necháme podporu takovou jaká je a budeme se snažit mít sekce, které jsou schopny porážet TOP 1 týmy na CZ/SK. Shodli jsme se na tom, že chceme druhou možnost a v návaznosti na tom jsme se rozhodli propustit CS:GO, LoL, Rocket League a Brawlhalla sekci.

 

 

V týmech to nebylo v pořádku a později jsem se od samotných hráčů dověděl, že jediné, co je drželo při sobě, byla vidina Y-Games. To potvrdilo správnost rozhodnutí, protože Y-Games se blíží a vstup je zaplacený. I díky tomuto faktoru to nebylo jednoduché rozhodnutí. Nakonec jsme usoudili, že pokud by jsme sekce na tuto Lan poslali, ztratili by jsme mnohem více financí, díky podmínkám, které se snažíme vždy dodržet a týmy by se po Y-Games nejspíše rozpadli. Takové riziko jsme nechtěli podstoupit. Vstup tedy zůstal hráčům proplacen a je na nich, či se akce zúčastní. Dalším faktorem bylo blížící se finále Tiger Masters, Playzone liga a také RoG Masters, kde všude máme sloty. Bohužel i to jsme nuceni pustit v rámci jakési reorganizace.

 

 

Jak to bude tedy s DTG dále?

 

Nechceme se již unáhlovat a pod tlakem slotů a turnajů být nuceni přijímat týmy/ hráče, jen proto, abychom tam byli. Naopak chceme podporovat pouze hráče, kteří si to zaslouží a něco pro to dělají a na správný tým jsme ochotni čekat, dokud prostě nebude ten správný. Ovšem to není vše, plánujeme změny skoro ve všech oblastech, ale ty už nebudou moc vidět, protože jde o vnitroklanovou politiku.

 

Ponechali jsme si WoT sekci, který je naší vůbec nejúspěšnější a měla by být příkladem. Plní si všechny povinnosti a každý den komunikují se svým manažerem a vše funguje jak ne běžícím páse, 55 ocenění a z toho 27 zlatých je toho důkazem. Ponechali jsme si Hearthstone, který také funguje příkladně a hráči se začínají prosazovat i na offline turnajích. A ponechali jsme si i Fifu, kdy Schulzinho už dva roky dokazuje, že patří k užší špičce cz/sk. Všechny tyto sekce udělaly výsledky i v evropských turnajích, a proto jsou ideální pro Dark Tigers.