Novinka - Představujeme Dark Tigers

Představujeme Dark Tigers

Představujeme Dark Tigers

napsal Michal Hrdlička - 17.07.2015

Je mi velkým potěšením oznámit spuštění nové herní organizace Dark Tigers. Tento nový gaming navazuje na zaniklé ITG, kdy většina hráčů a manažerů, kteří působili v ITG přechází pod Dark Tigers. Prakticky celý červen probíhala jednání, ze kterých vzešly konkrétní kroky k tomu, abychom mohli spustit novou organizaci plně připravenou k činnosti. Již teď máme všechny sekce plné, hotový web, grafiku, aktivované různé sociální sítě, vyrobené dresy, rezervovaná místa na Lancraft, fungující servery a před spuštěním projektu se nám povedlo získat silné partnery. 

 

Základní informace

 

Název: Dark Tigers

Klantag: DTG

Založeno: 18.7.2015

Web: www.darktigers.cz

Facebook: Dark Tigers

Istagram: https://instagram.com/teamdarktigers/

Partneři: TigerRe-LoadTopgaming

 

Dresy:

 

Dark Tigers je tedy spuštěn a hned ve čtvrtek 23.7.2015 jedeme na naši první offline akci a to na Lancraft 2015, kde se ukáží hned 3 týmy Dark Tigers (CS:GO, LoL a HS). Cílem organizace je podpořit a motivovat hráče, kteří o to mají vážný zájem, nabídnout jim maximálně možný komfort a podmínky pro reprezentaci našeho gamingu. Soustředit se budeme převážně na domácí scénu, pokud se ovšem poštěstí turnaj v Evropě, nebudeme zklamáni. Hned po Lancraftu si ve Finsku zahraje  Lukáš „Galmod“ Jarolím po boku dalších tří Čechů ASUS RoG Summer 2015, kde nás bude reprezentovat ve hře Hearthstone. 

 

Sestava:

 

Realizační tým:

 Michal "hurvajs" Hrdlička - majitel, manažer

 Matěj "pumba" Verner - manažer

 Jan "Wynaut" Filip - manažer Hearthstone sekce

 Jan „Lexinek“ Mikeš - manažer LoL sekce

 Pavel "sCrapo" Macalla - Grafik

 

League of Legends:

 Jan "Lexinek" Mikeš - Top

 David "Jejky" Jakubec - Jungle

 Milan "Immy" Matras - Mid

 Matúš "Neon" Jakubčík - Marksman

 Samuel "Hiddan" Kavaler - Support

 

CS:GO:

 Honza "Satish" Brtek

 Milan "Striker" Švejda

 Martin "nub1um" Lelek 

 Lukáš "Luko" Marek 

 Michaela "Mishulkaa" Čáslavská

 

Hearthstone:

 Ondřej "Alandus" Bijok

 Petr "Chemk0" Ježík 

 Lukáš "Galmod" Jarolím 

 Jan "Regeedz" Štýs

 Standa "Anaro" Jirák

 Matěj „Matýsek“ Šindelář

 

Fifa15:

 Jakub "Schulzinho" Šolc

 

Vyjádření majitele  Michala „hurvajs“ Hrdličky:

Po velmi rušném 1,5 roce, kdy jsem založil ITG, prošel iG a eEriness jsem se rozhodl usadit a makat na projektu Dark Tigers. Musím říci, že během dvou měsíců, při tvorbě webových stránek, realizaci dresů a dalších a dalších jednání jsem potkal skvělé lidi, které jsem si následně přivedl sebou a jsem šťastný, že s nimi mohu spolupracovat na tomto gamingu.  Dark Tigers je pokračováním ITG a jejich hodnot, s novým kabátem, novou strategií, novými cíli a hlavně novou energií. Na závěr bych chtěl poděkovat Pumbovi, který mi každý den připomíná chyby, které jsem udělal. Satishovi a Lukovi, kteří byli vždy při mně i v těch nejhorších možných scénářích. Schulzinhovi za zlatý hatrick. Také chci všem novým tvářím popřát, ať v každodenní rutině neztratí energii a nadšení, se kterým to dnes dělají. Děkuji i fanouškům ITG za podporu a vyzývám je k podpoře tohoto pokračovatele. DTG je na scéně!