Novinka - Týdenní přehled #32

Týdenní přehled #32

Týdenní přehled #32

napsal Michal Hrdlička - 16.03.2016

League of Legends

 

V tryout sestavě jsme prohráli středeční zápas s eXtatus a víc se toho tento týden nestalo. Dobrou zprávou je, že již máme finální soupisku, kterou představíme v pátek novinkou na našem webu.

 

Counter-Strike: Global Offensive

 

Tým nastoupil v týdnu ke dvěma turnajům. Ve čtvrtek jsme obsadili 3. místo v Tiger Masters #15 a v sobotu 2. místo v PLAYzone One Night Stand Cup #32. Sestava dostála určitých změn, o kterých vás budeme informovat v zítřejší novince.

 

 Průběžné pořadí Tiger Master. 3. místem si polepšíme o 15 bodů na 7. místo

 

Hearthstone

 

Hned ve středu dokázal PoweR přidat další ocenění, 2. místem na StriveWire's Wired Wednesday #37 si zajišťuje WCS body a 8 Eur. Den na to končí i Honza v TOP 4 na StriveWire a v sobotu ho napodobil HawaiSmurf, který také končí v TOP 4, ovšem na Gfinity. V nedělní Fujitsu lize se nám opět dařilo, Honza zvítězil a na bodech skončil i HawaiSmurf, který se dostal do TOP 8.

 

 Fujitsu Liga - Honza ještě nemá přičtené body. V TOP 5 3 naši hráči.

 

Worlds of Tanks

 

Již tradičně úspěšný týden mají za sebou tankisté. Opět nám dělají radost a přináší ocenění za oceněním. Bilance tohoto týdne jsou 4 zlaté medaile a 1 stříbrná. Vítězíme v obou 3v3, jak na Topgamingu, tak na Grunexu, v sobotu si Xill_ připsal první místo v 1v1 na Grunexu a v neděli dojíždíme tradičně první v 5v5 opět na portále Grunex.  Bohužel v evropských turnajích končíme v prvních kolech a tak tyto ocenění doplňuje 2. místo ze 7v7 na Grunexu.

 

Fifa 16

 

Schulcík má za sebou noční Lan v Re-Loadu, kde začal dobře a skupinu 3-1-0 i první dvě kola playoff zvládá na jedničku, pak ovšem narazil na Lakyho, konečného vítěze turnaje, se kterým prohrává 2:0 a končí tak na 5. - 8. místě, což je určitě zklamání. Nicméně, ještě pár lanek má, aby dokázal, že je hoden místa v DTG. V pondělí si Schulzinho připisuje body do Gold Divize, protože obsadil druhé místo v TIGER GOLD DIVIZE #11. Již zítra budeme znát 13 finalistů Tiger Fifa 16 Ligy. Z kolikátého místa Schulcík postoupí?

 

Brawlhalla

 

V sobotu se konal historicky první Brawlhalla turnaj na CZ/SK scéně. Ujal se toho Topgaming a na tento turnaj nastoupili i naši dva hráči. Z 33 hráčů obsazujeme v podání Nerina 4. místo a erg0a 5. místo - 8. místo.  Za týden se těšíme na další turnaj a snad přijde i více hráčů, v této super gamesce.