Novinka - Týdenní přehled #31

Týdenní přehled #31

Týdenní přehled #31

napsal Michal Hrdlička - 09.03.2016

League of Legends

 

Po odchodu týmu se snažíme sestavit nový tým, který by nás byl schopný dobře reprezentovat v Playzone Lize, Tiger Masters a také se pomalu blíží RoG liga, ve které máme slot. Nejdříve jsme se pokusili oslovit tým Inside Games s nabídkou, ale okamžitě jsme byli odmítnuti a Inside Games nabídku ani nechtěli vidět. To si zaslouží pochvalu z hlediska věrnosti své organizaci. Tento tým může jít příkladem ostatním. Druhým pokusem je tým, který je nyní u nás na zkoušce a který budete moci dnes vidět v 7. kole playzone ligy. Tým již včera odehrál na Topgamingu TIGER MASTERS [PRO] #16, kde vypadl ve čtvrtfinále proti polskému celku Desra ir Draugai.

 

Sestava tryout týmu:

 

 Daniel "Rasen" Predajna - TOP

 Matyáš "Carzzy" Orság - jugle

 Aleš "Androsis" Hrdina - MID

 Dominik "Ey1stylee" Ježek - Ad Carry

 Denis "Ultizor" Sobota - Support

 

Counter- Strike: Global Offensive

 

Tým odehrál minulý čtvrtek TIGER MASTERS #14, kde ve druhém kole narazil na Majestic Lions. Bohužel překvapení se nepovedlo a my tak prohráváme 7:16. Nicméně tým trénuje a připravuje se na průnik do širší špičky, především na Y-Games, na kterou už se moc těšíme.

 

 Aktuální tabulka MČR klasifikace

 

Hearthstone

 

Velmi vydařený týden Hearthstone sekce, kdy jsme se předvedli v Ostravě na Fujitsu Lan 5 a obsadili první tři místa. Na 1. místě se umístil HawaiSmurf, na 2. místě Power a na 3. místě Honza. Na úspěch se povedlo navázat Powerovi a HawaiSmurfovi. V neděli nastoupili hned do další turnaje a tím byl FUJITSU LIGA #57 a připsali si další body do Fujitsu ligy (Power - 3. místo a HawaiSmurf - 4. místo) Tým také tento týden přijal do svých řad právě HawaiSmurfa, jež byl už nějakou dobu na zkoušce. Myslím, že to rozhodla především Fujitsu Lan 5, ale už před tím se mluvilo o jeho přijetí do týmu pozitivně.

 

 Fujitsu Lan 5 "bedna" zleva Honza, HawaiSmurf a Power.

 

World of Tanks

 

Tento týden nebyl tolik produktivní, co se množství ocenění týče, ale to vynahrazují hned 3 první místa, ze čtyř ocenění. Vítězíme v obou 3v3 turnajích, nejdříve ve čtvrtek na portále Grunex a poté v pátek na Topgamingu. V neděli si připisujeme další prvenství, tentokráte v BenQ World of Tanks 5v5 Nightcup #16 a včera si opět na Grunexu, kde se nám velmi daří, dojíždíme pro 2. místo. A protože jsme pozastavili měsíční statistiku, tak přináším přehled kolik goldů a dolarů si již kluci od začátku roku vyjezdili.

 

 Statistika WoT sekce

 

Rocket League

 

Tento týden jsme přijali dvě nové herní sekce. Společně s Brawlhallou jsme přijali i Rocket League tým, především díky aktivitě a stabilitě. Sekce má za sebou první týden u DTG a týden to byl úspěšný. Nejprve jsme obsadili 3. místo v PLAYzone 3v3 NightCup #8, druhý den jsme dokonce zvítězili v PLAYzone 4v4 ChaosCup #6. GJ a jen tak dále.

 

Fifa 16

 

Nesmíme zapomenout ani na našeho služebně nejstaršího člena vůbec. Schulzinho již brzy oslaví 2 roky u našeho týmu. Začalo tomu již v roce 2014 v ITG a já doufám, že jen tak neskončí. Schulzinho se opět dostává do formy a vítězí v turnaji TIGER GOLD DIVIZE #9, což je skvělá zpráva před blížícím se nočním Lan turnajem v Re-Loadu, který se koná již tento víkend ze soboty na neděli. Na zkoušce byl i druhý hráč, který měl doplnit Schulzinha. Nalmon ovšem zkouškou neprošel a Schulzi tak nadále zůstává osamocen, ale myslím si, že je na to zvyklí z atmosféry na většině offline eventů, kde nikdy moc fanoušků nemá, tedy mezi hráči.