Novinka - HawaiSmurf novým členem HS týmu

HawaiSmurf novým členem HS týmu

HawaiSmurf novým členem HS týmu

napsal Michal Hrdlička - 08.03.2016

Vítáme mezi námi nového hráče, který doplní Hearthstone sekci. Po měsíční zkoušce se k nám připojuje  Vladimír „HawaiSmurf" Koutný. HawaiSmurf již stihl získat pro DTG jedno ocenění a to teď o víkendu, když zvítězil ve Fujitsu Lan 5 v Ostravě. HawaiSmurf neměl tak lehkou zkoušku jako všichni ostatní, musel zaujmout hned dva manažery a i po změně, kdy se vrátil wynaut své místo obhájil. Musel také zlepšit své chování, což se povedlo a já ho můžu s radostí přivítat u týmu.

 

Sestava Hearthstone týmu

 

 Honza „Honza“ Schwarz

 Standa „Anaro“ Jirák

 Daniel „PoweR“ Strmiska

 Vladimír „HawaiSmurf“ Koutný

 Jan „Wynaut“ Filip – manažer

 

Tým již v minulém týdnu opustil Alandus a Marvelious, kterým děkuji za reprezentaci a přeji mnoho štěstí jak v HS, tak i mimo něj. Dle dohody týmu jsme v kompletní sestavě a nikoho další aktivně hledat nebudeme. Necháme si tak prostor pro případné talentované hráče.

 

 

Vyjádření  Vladimíra „HawaiSmurf“ Koutného

Ahoj, možná by stálo za to, abych se na začátek krátce představil. Jsem Vladimír Koutný, je mi 16let let a na české scéně se již nějakou tu dobu pohybuji. Je to necelej měsíc, co mi Honza napsal, jestli bych se nechtěl k Dark Tigers připojit. Ihned jsem téhle možnosti využil, nejen proto, že můj tým byl spíše neaktivní než aktivní, ale i proto, že v týmu panuje nejen dobrá atmosféra(o tom jsem se již přesvědčil dříve) ale jsou tam zároveň i skvělí lidi. Většinu už jsem znal z dřívějších akcí, takže nebyl žádnej velkej problém s příjetím na měsíční zkoušku. Během ní jsem sice nic moc neuhrál, ale za to jsem poznal spoustu dalších fajn lidí. Všechno to nakonec vyvrcholilo tím, že jsem byl přijat, za což jsem moc rád. Do budoucna mě určitě budete moci vidět ať už na offline Fujitsu Ligách v Praze nebo v Ostravě tak třeba i na y-games v Bratislavě, kde se taky chystám. Dělám vše pro to, abych se kvalifikoval i na zahraniční turnaje jako je třeba právě PGl, SeatStory cup apod., tak snad se nějaký výsledek brzy dostaví... :') Každej kdo by mě chtěl nějak podpořit, tak mám i svou fanpage (fb.com/hawai3smurf) tak tam určitě nechte nějaký lajky, peace.