Novinka - Rocket League a Brawlhalla součástí Dark Tigers

Rocket League a Brawlhalla součástí Dark Tigers

Rocket League a Brawlhalla součástí Dark Tigers

napsal Michal Hrdlička - 05.03.2016

Naše organizace se dnešním dnem opět rozrůstá a to rovnou o dvě herní sekce. Pravda, Rocket League jsme již dříve měli, ale dlouho se nic nedělo a my čekali na vhodný tým. Doba nazrála a po delším čase, kdy komunita funguje lze sledovat stabilitu a aktivitu jednotlivých týmu. Nabídka přišla přímo od nynějšího týmu a my ho vzali, jak je u nás zvykem na zkoušku. Nabídek bylo více, ale my dali přednost stabilnímu a aktivnímu týmu. Podmínky se líbili obou stranám a já tak zde mohu přivítat nový Rocket League tým.

 

Sestava:

 

 Miroslav "BigheaD" Slusarčík

 Peter „Jester“ Bečka

 Karel "Awy" Kindl

 

Hráče můžete podpořit i na streamu: http://www.twitch.tv/fragzoneeu/

 

Vyjádření kapitána  Karla „Awy“ Kindla

Jako první bych rád chtěl za celý tým strašně poděkovat za přijetí mezi sebe a skvělé přivítání celému týmu Dark Tigers a hlavní díky patří pro manažera Jana „Regeedz“ Štýse. Chceme také poděkovat našemu bývalému týmu riSing eSports který nám umožnil start do tohoto "herního světa". Jako jeden z hlavních důvodů přestupu byl ten, že tuto nabídku bereme jako lepší příležitost pro nás do budoucna, důvodů bylo samozřejmě více, ale nemáme zájem je nějak rozebírat, a tak jsme po delším čase a rozhodování usoudili, že bude lepší, když odejdeme.

 

O Dark Tigers jsem se dozvěděl od lidí, co s tímto týmem mají dobré zkušenosti a zjišťoval jsem si o něm některé věc i, a proto jsem se rozhodl kontaktovat Regeedze, díky kterému jsme dostali šanci se ukázat ve zkušební době, kterou jsme naštěstí prošli a dostali tedy tuto luxusní příležitost k přestupu do Dark Tigers. Doufáme, že budeme dělat teď už našemu týmu skvělé jméno a přineseme pro něj mnoho dalších úspěchů. Můžete nás vidět na turnajích jako je PZ, TPG, ESL nebo Gfinity a naším momentálním největším cílem je se co nejvíce sehrát a předvést se v co nejlepším světle na Y-Games Slovakia.

 

 

Tím dnes rozhodně nekončíme. Druhým titulem, který jsme se rozhodli podpořit je Brawlhalla. Jedná se o novinku na CZ/SK scéně a my věříme, že se hra rychle chytí a týmy vyrostou jak houby po delší. Díky Topgamingu, který se rozhodl pořádat turnaje v této novince je i co hrát a tak jsme neváhali a přijmuli tým takto brzy, kdy se komunita teprve tvoři. Je to i zásluhou Regeedze, který pro tuto komunitu dělá dost práce.

 

Sestava:

 

 Libor "Nerino" Zobač

 Honza "Erg0" Cvrček

 Miroslav „Papi“ Papoušek

 

CZ/SK komunita Brawlhalla: http://facebook.com/brawlhallaczsk1/

Stream Nerino: http://twitch.tv/ijoj1/

 

Závěrem si ještě přečtěme vyjádření manažera  Jana „Regeedz“ Štýse

Zdravím, všechny fanoušky DarkTigers. Jsem rád, že zde mohu přivítat novou Rocket League a Brawlhalla sekci. V Rocket League jsme vzali již zkušené hráče, hlavně na základě jejich stability, aktivitě, chuťi hrát a celkovému přístupu ke hře. Co se týče Brawlhally, tak se jedná o hru v úplných začátcích s velkým potenciálem. Tento team jsem složil já a dovolím si říci, že se jedná o nejlepší výběr z CZ/SK scény, což dokazuje i odehraný turnaj, kde naši hráči skončili na prvním, druhém a čtvrtém místě. Doufám, že se u nás sekcím bude líbit, těším se na spolupráci!