Novinka - Týdenní přehled #30

Týdenní přehled #30

Týdenní přehled #30

napsal Michal Hrdlička - 02.03.2016

League of Legends

 

Poslední týden LoL sekce u Dark Tigers přinesl vítězný zápas v Playzone Lize nad Hype Gaming a také vítězný turnaj o vstupenky do Katowic, kde porážíme opět Hype Gaming a ve finále Majestic Lions. LoL tým odešel a nám zbyly sloty jak v Playzone lize, tak i RoG Master. Zbyl nám slot v měsíčním finále ESL a také vedeme Tiger Masters se 100 body. Rozhodně se budeme snažit o to, aby LoL tým pod námi hrál, ovšem nechceme i přes zmiňované výhody nic uspěchat. Playzone ligu tak bohužel hrát nemůžeme, minimálně tedy ne dnes.

 

 Pořadí v Tiger Masters League of Legends

 

Counter-Strike: Global Offensive

 

Tým hrál v týdnu dva turnaje. Nejdříve jsme nastoupili do Tiger Masters a v prvním kole jsme vyhráli 16:12 nad častým soupeřem, týmem famous. Ve 2. kole ovšem prohráváme proti nově složenému týmu  „Názov Timu“. To na One night stand cupu se nám dařilo o poznání lépe. Pavoukem jsme prošli hladce až do finále, kde porážíme Zero Damage 16:13. V turnaji vítězíme a na naše konto putuje 100 MČR bodů, tím se ocitáme na průběžném druhém místě MČR klasifikace. Pořadí se ovšem změní, až skončí Playzone Liga a proto má každý bod cenu zlata.

 

 Průběžné bodování MČR v CS:GO

 

Hearthstone

 

Týden nepřinesl žádné ocenění, ovšem stalo se spousty důležitých věcí. Nejdříve se k týmu vrátil manažer Wynaut, to bylo v době, kdy byl Anaro v Rumunsku na PGL Tavern Tales 2016. Tam se mu ovšem nedařilo hned ve swissu a končí tak na 27. místě. Po návratu Wynauta nezůstal kámen na kameni a tým musel opustit Alandus a Marvelious, kteří nebyli aktivní dle představ. K této změně vyjde ještě speciální novinka v pondělí.

 

 Anaro v Bukurešti na PGL Tavern Tales 2016

 

World of Tanks

 

Dvě 1. místa, čtyři 2. místa a jedno 3. místo, další skvělý týden pro WoT sekci. Je to náš tahoun co se týče ocenění a jsme velmi rádi, že jsme se pro tento tým rozhodli. Nejen výsledky, ale zatím i stabilitou musí jít a jdou příkladem ostatním.

 

Ocenění:

1. místo 3v3 TPG WOT SERIES #69

1. místo 7v7 MSI WoT Nightcup #24

2. místo 5v5 BenQ WoT Nightcup #15

2. místo 7v7 WoT SteelMasters Series Cup #12 CZ/SK

2. místo 3v3 TPG WOT SERIES #70

2. místo 3v3 LYNX WoT Nightcup #23

3. místo 3v3 TPG WOT SERIES #69

 

Fifa 16

 

Schulzinho se ve čtvrtek opět účastnil Tiger Gold Divize a opět skončil na 3. místě, již po třetí za sebou. V pondělí vypadává bohužel hned v prvním kole proti Nalmonovi. Toto utkání mělo zvláštní náboj, protože Nalmon je aktuálně na zkoušce právě pod naší organizací. Tak uvidíme, zda-li tento talent dojde úspěšnému Tryoutu.