Novinka - Odchod League of Legends

Odchod League of Legends

Odchod League of Legends

napsal Michal Hrdlička - 29.02.2016

Jsou tomu 4 měsíce od vstupu nového League of Legends týmu do Dark Tigers a dneškem jejich působení u nás končí. Po odchodu rovnou tří hráčů, kdy Samimu bránila v hraní práce a Jejku s Thalem jsme se rozhodli vyřadit ze sestavy kvůli „tryoutu“ do jiného týmu, jsme hledali náhradu. Vsadili jsme na Pištu a Sawyora, ale po dvou týdnech hraní se ukázalo, že si herně nesedí a tak se tým rozhodl celou sestavu rozpustit a jít každý svojí cestou.

 

 

Chtěl bych poděkovat za celé Dark Tigers tomuto LoL týmu, který reprezentoval naší organizaci velmi kvalitně a aktivně. Díky nim jsme se dostali na scéně do podvědomí mnoha fanoušků i sponzorů. Bohužel vše jednou končí a nikdy není nic na věky. Tímto jim přejeme mnoho úspěchů a ať si splní všechny své cíle.

 

Úspěchy:

 

Offline

3. místo MČR 2015

1. místo Benq Grunex Challenge 2015

2. místo Asus Finals

 

Online

1. místo TIGER MASTERS [PRO] #2

1. místo TIGER MASTERS [PRO] #4

3. místo paysafecard Go4LoL EU Nordic & East Cup #274

1. místo paysafecard Go4LoL EU Nordic & East Cup #280

1. místo TIGER MASTERS [PRO] #9

1. místo TIGER MASTERS [PRO] #10

1. místo LoL 5on5 IEM Ticket Challenge Finále CZSK

 

 

Sestava byla stabilní, za celé své působení vyměnila pouze jednoho hráče na postu Ad carry, Pivníhodiska nahradil Thale. V roce 2015 tým koučoval Michal "Bronko" Šembera a většina těchto úspěchů je jeho zásluhou.

 

Bývalá sestava Dark Tigers:

 

 Jakub „EnXer“ Šedý

 David „Jejky“ Jakubec

 Marek „humanoid“ Brázda

 Marek „PivniDisk“ Judas

 Patrik „Thale“ Jírů

 Sami „sami“ Al Jabri

 

Vyjádření majitele   Michala „hurvajs“ Hrdličky

 S některými hráči jsme se znali již z ITG a dřívějška, proto spolupráce hned od začátku byla skvělá a tým šlapal velmi dobře, pak ovšem přišla změna v sestavě a pokaždé, když se dopustí výměna hráče, tak se strhne kolotoč, kdy se to mění jak na běžícím páse. Předchozí zkušenosti mě donutili dát týmu ultimátum. Bohužel do konce února se nepovedlo složit tým, který mohl mít nejlepší podmínky u nás, zajíštěné smlouvou. Tým se rozpouští a my se ocitáme bez LoL týmu a myslím, že jen tak rychle tým nepříjmeme. Rozhodně nechceme nic skládat, chceme kompletní tým, který nejdříve dokáže, že má chuť být aktivní a zlepšovat se.