Novinka - Týdenní přehled #29

Týdenní přehled #29

Týdenní přehled #29

napsal Michal Hrdlička - 24.02.2016

League of Legends

 

Ani během minulého týdne se nám nepovedlo tým stabilizovat a pořád tak nemáme oficiální sestavu. Minulou středu jsme odehráli Playzone ligu proti eSubě a ve složení EnXer, Sawyor, Bird, WorstAdcWes, MjrDee zápas prohráváme. V pátek se pak tým kvalifikoval do finále turnaje o lístky do Katowic. V pondělí jsme dohrávali ESL měsíční finále Go4LoL. Bohužel všechny hry jsme trownuli a skončili tak na 4. místě.

 

 

Counter-Strike: Global Offensive

 

CS:GO se naopak po odchodu Bombardiana stabilizovala a pravidelně hraje Playzone Clanbase a Topgaming cupy. V sobotu jsme zamířili do Košic na K-Net Lan, kde se sešlo pár dobrých mixů. Lanku jsme vyhráli a je to první ocenění tohoto týmu pro Dark Tigers. Tento týden se také hrály hned dva turnaje do Tiger Masters. Ve středečním turnaji končíme na pěkném 4. místě a ve čtvrtek nás vyřadil tým Necroraisers již ve 2. Kole. Nicméně výkony by měli jít se stabilitou nahoru, tak uvidíme, zda-li forma bude mít stoupající tendenci.

 

 

Hearthstone

 

Tento týden byl od Hearthstone týmu velmi pasivní. Ale pár turnajů jsme odehráli, nicméně bez úspěchu. Honza byl v Re-Loadu na offline turnaji do Fujitsu ligy, kde se umístil na 21. místě a Anaro dnes odletěl do Rumunska, kde bude bojovat v PGL. Držme palce, ať se mu povede nějaký pěkný výsledek.

 

World of Tanks

 

WoT je naší nejoceňovanější sekcí a tento týden získala opět 5 ocenění. Nejprve jsme zvítězili v 3v3 turnaji na Topgamingu, poté Tankista vybojoval 1. místo v 1v1 na Grunexu, když ve finále v bratrovražedném boji poráží Mattyho. V neděli jsme obhájili převahu v 5v5 turnajích na Grunexu, kde opět vítězíme. Včera na stejném ligovém portálu obsazujeme 3. místo, tentokráte v 7v7. Na Grunexu se nám opravdu daří, bohužel formu jsme si do Evropy nepřenesli a na Go4WoT končíme ve čtvrtfinále, což je potvrzení nejlepšího umístění v tomto turnaji. WoT se stává naší chloubou a my věříme, že výkony půjdou ještě více nahoru a povede si urvat i něco v Evropě.