Novinka - Týdenní přehled #28

Týdenní přehled #28

Týdenní přehled #28

napsal Michal Hrdlička - 17.02.2016

League of Legends

 

Uběhl týden od odchodu junglera Jejkyho a botlane Thaleho se samim a již se pomalu rýsuje nová sestava. Velké díky za to patří především Lexinkovi, který plní požadavky jak vedení, tak hráčů a intenzivně pracuje na sestavě. V této fázi nechceme nic prozradit, protože pořád ještě není nic jistého, ale poslední chybějící článek by měl být support, který je už v jednání. Nicméně Playzone liga nepočká a my tak po „revoluci v eSportu na CZ/SK“ (Sloty v ligách vlastní organizace) musíme minimálně tento týden odehrát v improvizované sestavě. Navíc humanoid je na horách, což naši situaci nedělá lehčí. Včera jsme vyhráli dohrávku 3. kola s Fraternitas, kteří mají také problémy se sestavou (Disband) a dnes nás čeká silný celek eSuba.

 

Sestava pro tento týden:

 

 Jakub „EnXer“ Šedý - Top

 Jiří "Sawyor" Libánský - Jungle

 Tomáš „Bird“ Bajgar - Mid

 Václav „WorstAdcWest“ Šrajer - Ad Carry

 Ondřej "Mjrdee" Hrneček - Support

 

 Včerejší zápas proti FTS

 

Hearthstone

 

Týden pro nás začal velmi úspěšně, Anaro se společně s Karolínkou a Scruffym kvalifikoval na PGL v Rumunské Bukurešti, kde si zahraje o prizepool  $25,000, 43 HWC bodů a také o MČR body za reprezentaci v zahraničí. V sobotu můžete v Re-Loadu také potkat Honzu, který se zúčastní Fujitsu Lan #4. Ten měl PGL také na dosah, ovšem díky disconnectu, kdy měl na ruce leathal kontumačně prohrál rozhodující hru. Výborných umístění tento týden dosáhl i ve formě hrající PoweR, který obsadil 2. místo na sobotním Zotac cupu a nedělní Fujitsu lize.

 

 Anaro si zahraje PGL

 

World of Tanks

 

Tři zlata, jedno stříbro a jeden bronz, to je skvělá statistika našeho WoT týmu. Novinkou ovšem je, že se týmu podařilo zajet medaili i v Evropě, konkrétně ve WoT 5on5 Yolo Cupu #18 obsazují 3. místo. Skvěle si tým vede i v nejprestižnější lize, kterou jezdí. Ve Wargaming.net League Europe Silver Series si připisujeme tři výhry a posouváme se na 15. místo, za které bychom na konci sézony už obdržely část Prizepoolu.

 

Ocenění tento týden:

 

1. místo TPG WOT SERIES #67 3VS3

1. místo Big Shock! World of Tanks 1v1 Nightcup #14

1. místo BenQ World of Tanks 5v5 Nightcup #13

2. místo MSI World of Tanks 7v7 Nightcup #22

3. místo WoT 5on5 Yolo Cup #18 Europe

 

 

 WoT na 15. místě v Silver League

 

Fifa 16

 

Na Topgamingu odstartovala Tiger Liga, která je rozdělena na 3 divize dle výkonosti (Gold, Silver, Bronze). Z každé divize pak postoupí hráči na offline Grandfinále, kde se hraje o Prizepool 10 000 Kč. Schulzinho je součástí Gold divize, kde už odehrál tři turnaje a po dvou 4. místech postoupil o stupínek výše a v třetím golden turnaji si připisuje 3. místo.

 

¨

Schulzinho končí na 3. místě ve třetím turnaji Gold Ligy