Novinka - Týdenní přehled #27

Týdenní přehled #27

Týdenní přehled #27

napsal Michal Hrdlička - 10.02.2016

League of Legends

 

V playzone lize se muselo jedno celé kolo odehrát bez streamu a soupeř z Revital Gaming se nedostavil a tak jsme kontumačně vyhráli. Ve čtvrtek nás čekalo 1. kolo a  čtvrtfinále Go4LoL na Eastu. Soupeř na 1. kolo nepřišel a tak jsme odehráli pouze čtvrtfinále, kde vítězíme 2:0 nad týmem PhysX eSports a postupujeme do semifinále to se hraje až 22.2.2016. Včera jsme se rozloučili s dvěma hráči. Tým opustil  David „Jejky“ Jakubec a  Patrik „Thale“ Jírů. Již máme pár hráčů vyhlédnutých, tak snad brzy představíme novou kompletní soupisku.

 

Counter-Strike: Globall Offensive

 

Týmu se minulý týden nepovedl tradiční Tiger Masters 10, kde hned v prvním kole vypadává proti týmu BEASTS 14:16. Na playzone nadále vedeme Clanbase, na paty nám ovšem šlape tým Waterfall Gaming, který je o pouhý bod za námi.

 

Playzone Clanbase 

 

Hearthstone

 

Minulý týden se povedl tentokráte Anarovi, který v sobotu obsadil 2. místo v Gfinity 1v1 Free to play saturday 6th February a připisuje si 20 Liber. Ve Fujitsu lize se nám příliš nedařilo, jediný Honza skončil na bodech, když vypadl v semifinále. Odehráli jsme i kvalifikaci do Katowic, ovšem bez úspěchu.

 

World of Tanks

 

Dvě vítězství, jedno druhé místo a dvě třetí místa si tento týden může připsat WoT sekce, když nejdříve zvítězila dva dny po sobě v 3v3. Nejprve na Grunex nightcupu a poté na Topgaming WoT Series. V sobotu tým navázal v lednovém finále 7v7 na CZ/SK ESL třetím místem a v neděli prohrává tým až ve finále 5v5 nightcupu opět na portále Grunex. Úspěšný týden pak zakončujeme v úterý na MSI World of Tanks 7v7 Nightcup #21, kde obsazujeme 3. místo. Osmifinále je poté maximum v obou evropských turnajích, které jezdíme a to Go4WoT Europe Cup a WoT 5on5 Yolo Cup.

 

Fifa16

 

Schulzinho začal být opět aktivní a zúčastnil se nejdříve kvalifikačních turnajů do Tiger ligy, kde se po dvou čtvrtfinále a jednom osmifinále úspěšně kvalifikoval do Gold Divize. První turnaj v Gold divizi končí Schulzinho na 4. místě. Mezitím se zahrál klasický nedělní turnaj o 500 Kč, který vyhrál. Věříme, že mu aktivita vydrží a opět ho uvidíme na špici.