Novinka - Týdenní přehled #25

Týdenní přehled #25

Týdenní přehled #25

napsal Michal Hrdlička - 27.01.2016

League of Legends

 

Tým se v pátek účastnil kvalifikace na PragoFFest, kde se jako poslední tým kvalifikoval a splnil tak očekávaný cíl s odřenýma ušima. Nicméně na PragoFFest trénujeme a to především scrimy. Včera jsme zvítězili v Tiger Masters [PRO] #10 a připsali si tak dalších 40 Eur a 25 bodů do tabulky, kde jsme odskočili soupeřům na 100 bodů a vypracovali si tak náskok 30ti bodů.

 

  Tabulka Tiger Masters Pro series

 

Counter-Strike: Global offensive

 

Tým se účastnil posledního kvalifikačního turnaje do Playzone ligy a bohužel neuspěl, což se podepsalo na sestavě a z týmu odchází, s novým negativním rekordem 15ti dnů u DTG,  Maroš „Bombardian“ Rečo. Ten se rozhodl přijmout nabídku Infected Gaming a my mu přejeme hodně štěstí. Tým si nyní hledá pátého hráče. Tým se ještě stihl zúčastnit TIGER MASTERS #8, kde skončil ve čtvrtfinále a vybojoval tak 5 bodů do tabulky Tiger Masters.

 

  Tabulka Tiger Masters 

 

Hearthstone

 

Honza vybojoval první zlatou medaily pro Hearthstone sekci v letošním roce, když ovládl HEARTHSTONE MA-Open #150. Odnesl si tak 30 Eur a trošku sebevědomí na Fujitsu Lan do Ostravy, kam vyráží společně s Alandem a Powerem již tuto sobotu. Další pěkný výkon zaznamenal Regeedz, který se probojoval do čtvrtfinále Fujitsu Ligy #51 a dostal se tak na body. Bohužel Fujitsu Liga se zatím nedaří dle představ a v první šestnáctce se drží pouze Alandus s 25ti body. Ovšem sezóna je dlouhá a ještě se to věe mnohokrát změní.

 

 Tabulka Fujitsu Ligy 2016

 

World of Tanks

 

Jak napovídá titulek, WoT si v tomto týdnu připisuje sedmé ocenění. Je to samozřejmě s nadsázkou, protože hned tři z nich získal tým ve World of Tanks 1v1 Nightcup #13 a dvě ocenění ve TPG WOT SERIES #63 3VS3. Ovšem jeden zápis do historie určitě udělal, když zkompletoval zlatý hattrick na MSI World of Tanks 7v7 Nightcup #19. Na české scéně si tak vedeme velmi dobře, teď nás ovšem čeká další krok a to jsou úspěchy na scéně evropské, kde se nám zatím daří čtvrtfinále/TOP32.

 

Naši hráči obsadili první 3 místa na 1v1 turnaji