Novinka - Týdenní přehled #24

Týdenní přehled #24

Týdenní přehled #24

napsal Michal Hrdlička - 20.01.2016

League of Legends

 

LoL tým se s novým AD Carry zúčastnil tento týden TIGER MASTERS [PRO] #9, která je vedle MČR a Go4LoL další z dlouhodobějších lig, jež se budeme letos pravidelně účastnit. Turnaj jsme ovládli a odnášíme si z něj 40 Eur a 25 bodů do tabulky Tiger Masters, kterou opět po týdnu vedeme.

 

 

Counter-Strike: Global Offensive

 

Včera jsme ohlásili novou sestavu naší CS:Go sekce, ale sestava již nějakou dobu pod námi hrála. V druhém testovacím týdnu se tým účastnil TIGER MASTERS #7, kde prohráváme semifinále s Gunrunners 5:16 a v zápase o 3. místo porážíme eXtatus 16:9. Tým se také snažil zabojovat v sobotní kvalifikaci do Playzone ligy, ale to se bohužel opět nepovedlo a tak nám zbývá poslední šance dnes.

 

 

Hearthstone

 

Hlavní akcí tohoto týdne byla Fujitsu Liga #1. Offline akce, kam se sjelo rekordních 56 hráčů, pro nás nedopadla dobře. Ani jeden z hráčů se nedostal do TOP8 a nejlepší umístění si odváží Regeedz, který obsadil 9. místo, Honza 30. místo a Anaro 44. místo. Zároveň to bylo nejlepší umístění tento týden celkově. Na online se moc nedaří a končíme okolo TOP 16 a TOP 32.

 

 

World of Tanks

 

Velmi povedený týden pro WoT sekci jsme začali 3v3 turnaji, které nám moc nejdou, a žádný úspěch jsme si tam nepřipsali. Ovšem druhá část týdne přinesla dvě 1. místa na Grunexu, nejdříve vítězíme v BenQ World of Tanks 5v5 Nightcup #9 o dva dny později i v MSI World of Tanks 7v7 Nightcup #18. Na ESL jsme to pak doplnili 3. místem v WoT 7on7 SteelMasters Series Cup #7 CZSK.