Novinka - Týdenní přehled #23

Týdenní přehled #23

Týdenní přehled #23

napsal Michal Hrdlička - 13.01.2016

League of Legends

 

LoL tým má na domácí scéně nahráno dost bodů a tak přišel čas zavítat na Evropský turnaj. Tým si vybral nedělní Go4LoL, kterého se zúčastnilo 198 týmů z EUNE serveru a turnaj bez větších problémů vyhráli, získali tak 32000 RP a 100 bodů. Tímto vítězstvím se dostávají na 2. místo Go4LoL měsíčního hodnocení. Tým byl zároveň pozván do 1. Playzone ligy, která je novinkou na domácí scéně a pozvání přijal. Takže se můžete těšit na komentované zápasy každou středu. Další velkou změnou pro tým je pozice Ad carry, kde  Marka „PivniDisk“ Judase vystřídal  Patrik „Thale“ Jírů, který pomohl tým již ve zmiňovaném Go4LoL.

 

 Tabulka Go4LoL Leden 2016

 

 Counter-Strike: Global Offensive

 

Jak jistě víte, od Listopadu jsme bez CS:GO týmu. To by se ovšem mělo za nedlouho změnit. Objevil se tým, se kterým jsme si padli do oka a nyní pouze čekáme na kompletní sestavu. Tým byl nucen změnit hráče a nechce jen tak někoho narychlo pickovat. Takže jakmile nám tým oznámí, jsme full, vše oficiálně zveřejníme.

 

Hearthstone

 

Power, Marvelious a Alandus mají školní povinnosti, kterým se celý leden budou věnovat daleko více než Hearthstone. Díky tomu máme tento měsíc pouze dva aktivní hráče. Anaro si tento týden žádný výraznější úspěch nepřipsal a Honza vybojoval 3. místo na Matcharena Open #148. V sobotu se koná první letošní offline akce, Fujitsu Liga #1, kam vysíláme 3 hráče (Honza, Anaro a Regeedz). Poslední jmenovaný je manažerem HS sekce, který se poslední dobou vrací i ke hraní a dostal i pozvánku na Invitation Cup od Topgamingu, kterou samozřejmě hned přijal.

 

 

World of Tanks

 

WoT tým vyhrál tento týden pro DTG nejvíce ocenění a hlavně je neustále aktivní. Jsme rádi, že risk okamžitého přijetí se v tomto případě vyplatil. Nejprve si tým vyjel 2. místo v 3v3 na Grunexu, dva dny na to získává opět 2. místo tentokráte v 7v7 na ESL CZ/SK. V neděli vyjeli čtvrté 2. místo po sobě a již to mělo takovou až moc stříbrnou příchuť. Včera se to povedlo a je tu zlato v 7v7 na Grunexu. Mezitím si tým zajel i 2x Evropu, když na Go4WoT končí v TOP 32 a 5v5 Yolo cupu v TOP 16. Velmi úspěšný první týden u DTG.