Novinka - League of Legends mění Ad carry

League of Legends mění Ad carry

League of Legends mění Ad carry

napsal Michal Hrdlička - 12.01.2016

Po třech měsících odchází od League of Legends týmu  Marek „PivníDisk“ Judas, který hrál na pozici marksmana a do týmu přichází  Patrik „Thale“ Jírů. Důvodem výměny je špatná komunikace a výkony botlane, které umocnilo to, že botlane spolu netrénuje a nerozumí si.

 

Pivas, jež toho s týmem prožil spousty, toho i spousty vyhrál. Z DTG odchází jako vítěz Grunex Challenge, vítěz For Games (Gunrunners), vítěz Y-Games (Gunrunners), druhý na Asus Finals a třetí na MČR. Myslím, že pokud bude chtít, dlouho bez týmu nezůstane. Za DTG mu přeji mnoho úspěchů a doufám, že se mu u nás líbilo.

 

 

 

Thale, který již hrál v neděli s našim týmem Go4LoL (1. místo), působil na podzim 2015 v týmu eXtatus, se kterým se umístil na 2. místě Benq Grunex Challenge. Poté byl nahrazen Neonem. Působil na volné noze až do neděle, kdy ho náš tým přibral do svých řad.

 

 

Sestava:

 

 Jakub „EnXer“ Šedý – TOP

 David „Jejky“ Jakubec – Jungle

 Marek „Humanoid“ Brázda – Mid

 Patrik „Thale“ Jírů – Marksman

 Sami „sami“ Al Jabri – Support

 

Vyjádření manažera  Jana „Lexinek“ Mikeše

Po konzultaci se všemi hráči byla provedena změna na pozici AD carry. Marek “Pivnidisk” Judas byl nahrazen Patrikem “Thale” Jírů. Impulz přišel od hráčů samotných s cílem vylepšení teamplaye a dosažení ještě lepších výsledků. Pivas byl pod křídly Dark Tigers téměř 3 měsíce, za které jsme stihli prožít spoustu krásných chvil, na něž nebude nikdy zapomenuto! S hlubokou lítostí v našich srdcích se proto s Pivasem loučím a přeji mu mnoho štěstí a úspěchů jak v osobním tak profesionálním a herním životě, budeme na tebe vzpomínat pouze v dobrém.