Novinka - Týdenní přehled #22

Týdenní přehled #22

Týdenní přehled #22

napsal Michal Hrdlička - 06.01.2016

Leauge of Legends

 

Tým se vrací po dvoutýdenním volnu k týmovému hraní. Již v sobotu si zkusili Playzone nightcup, který v mixu vyhráli. Do nového roku nás opustil trenér týmu  Michal „Bronko“ Šembera, který se chce věnovat jiným věcem. Děkujeme mu za práci, kterou pro tým odvedl a přejeme mnoho štěstí a úspěchů v reálném životě. Bronko byl u 2. místa na Asus Finals, 1. místa na BGCH, 3. místa na MČR, 1. místa na Y-Games (Tým hrál ještě pod Gunrunners) a 1. místa na For Games (Gunrunners). Má tak za s sebou velmi úspěšný půlroku s naším LoL týmem.

 

 příprava na Inside Games před Asus Finals.

 

Hearthstone

 

V novém roce se stal aktivním hráčem i kapitán týmu Alandus a po prvenství v minulém turnaji do Fujitsu League se tentokráte probojoval do TOP 16. O nejlepší výsledek se tento týden postaral Anaro, který se probojoval do TOP 4 na Gfinity saturday 2nd january a Honza, který došel do čtvrtfinále HEARTHSTONE MA-Open #147.

 

World of Tanks

 

Nově oznámená herní sekce vyhrála hned první ocenění pro DTG v novém roce. Dojeli jsme si pro 2. místo v prosincovém finále WoT 7on7 SteelMasters Series. V neděli jsme se také zúčastnili Go4WoT Europe Cup #248 na ESL, kde vypadáváme v TOP 16. Zároveň startujeme sezónu v Wargaming.net League Europe Bronze Series, kde je cílem postoupit do Silver ligy.

 

 

Rocket League

 

Dnešním dnem hlásíme rozpad Rocket league sekce, tým měl dlouhodobé problémy být aktivní a navíc včera oznámil ještě Mortein svůj odchod a to byl poslední hřebík do rakve. Zatím se rozmýšlíme, zda-li dáme někomu dalšímu šanci nebo tuto sekci úplně ukončíme. O tomto odchodu ještě napíšeme novinku. Očekávat jí můžete nejpozději v pondělí.