Novinka - Týdenní přehled #21

Týdenní přehled #21

Týdenní přehled #21

napsal Michal Hrdlička - 23.12.2015

League of Legends

 

Poslední zastávkou letošního roku pro náš LoL tým byly Svitavy a Asus Finals, které se tam konaly. Na Asus Finals jsme postoupili z 1. místa a do Svitav jsme jeli s těmi nejvyššími ambicemi. V semifinále jsme potkali Inside Games, přes které bez větších problémů postupujeme do finále. Asus Finals je známo svojí výjimečnou atmosférou, kde diváci opravdu fandí a je to tam v určitých fázích doslova pekelný kotel. Ve finále potkáváme tým eXtatus, který měl v publiku převahu, hlavně díky Fanklubu s názvem Necromartin Family. Diváci hnali eXtatus, který v konečné fázi udělal méně chyb a zvítězil. My si tedy odvážíme 2. místo a 15 000 Kč.

 

 

Hearthstone

 

Pro Hearthstone měla být poslední zastávka letošního roku v Brně, tedy nedaleko od Svitav, ovšem organizátor zrušil náš clanwar s Necroraisers. My jsme tak narychlo změnily plány a vyslali 3 hráče do Ostravské herny Black Lotus, kde se konal první turnaj Fujitsu Ligy 2016. Nejdále došel Marvelious, který končí na 4. místě. Na 10. místě pak končí Power a na 13. vracející se kapitán Alandus. Tento týden byl velmi úspěšný pro Hearthstone sekci. Začal to ve čtvrtek Anaro, který obsadil 3. místo v Matcharena turnaji, z něhož postoupil do měsíčního finále. To se odehrálo včera a Anaro obsadil 2. místo a odnáší si tak 30 Eur. Vracející se kapitán Alandus ukořistil 1. místo v nedělním turnaji Fujitsu Liga #47. Skvělý návrat kapitána ke hraní je slibným krokem do nového roku. Po odchodu manažera sekce Wynauta si tým vybral nového manažera Regeedze, do té doby manažera Rocket League, který tedy přechází k Hearthstone sekci u které působil v létě 2015 jako hráč.

 

 

Rocket League a Fifa 16

 

Tento týden nebyl odehrán žádný turnaj. Sekce tak mají do konce roku již volno, jedinou zprávou, je přechod manažera Regeedze z Rocket League sekce do Hearthstone sekce.

 

Šťastné a veselé Vánoce!