Novinka - Změny v Hearthstone sekci

Změny v Hearthstone sekci

Změny v Hearthstone sekci

napsal Michal Hrdlička - 23.12.2015

Minulý týden se odehrály velké změny v Hearthstone sekci. Z týmu odešel manažer  Jan „Wynaut“ Filip a s ním ukončil HS kariéru i hráč  Lukáš „Galmod“ Jarolím.  Tyto odchody tým velmi zasáhly, protože jsou to oba členové DTG, kteří byli v týmu od začátku, ale i takovéto situace nastávají a my se s tím musíme nějak vyrovnat a snažit se jít dál i bez těchto dvou skvělých lidí. Tímto jim za celou organizaci přeji mnoho štěstí a úspěchů v životě a všem do čeho se pustí. Wynautovo místo zaplnil  Jan "Regeedz" Štýs, který u týmu působil již jako hráč. 

 

Wynaut (nalevo) si byl právě s Galmodem (napravo) nejblíže ze všech hráčů.

 

Pojďme se podívat na pár čísel, které zdobily hráče Galmoda a manažera Wynauta.

 

Lukáš „Galmod“ Jarolím

 

Galmod ve Finsku na Asus RoG 

 

Členem týmu od 18.7.2015 do 17.12.2015

-          2. Místo Hearthstone.fi Monday Night Community Tournament #44.

-          3. Místo Fujitsu Lan #12.

-          3. místo Quiet Mountain Cup.

-          Účast na Asus RoG v Messukeskus, Helsinki.

 

Vyjádření k odchodu

 

Ahoj,

odchod Wynauta mě přiměl zamyslet se nad vlastním působením v týmu a na hs scéně jako takové. Wynaut mě na tuto scénu přivedl před téměř dvěma lety a prošel jsem s ním několik týmů. Dark Tigers jsou bezpochyby nejlepším týmem, ve kterém jsem kdy byl, především díky skvělému kolektivu a zázemí. Jsem velmi rád, že jsem měl tu příležitost v tomto týmu působit a děkuji za ni. Každopádně věnovat se dále intenzivně hs pro mě není možné. Hs mi poslední dobou více bere, než dává, nemám dost času ani motivace hrát ho každý den a mé zájmy a povinnosti se ubírají jiným směrem. Tímto bych chtěl tedy oznámit odchod z týmu, nebudu zabírat místo někomu, kdo motivaci a čas mít bude a chtěl bych celému týmu popřát mnoho úspěchu do budoucna, ať jste pořád ten skvělý kolektiv a nechť je rng na vaší straně.

Mějte se,

Galmík

  

Jan „Wynaut“ Filip

 

 

 Wynaut na jedné z Fujitsu Lan

 

Členem týmu od 18.7.2015 do 15.12.2015

-          Za jeho působení získal tým 8 prvních, 8 druhých a 6 třetích míst.

-          Za jeho působení odešli od týmu 4 hráči – Regeedz, Chemk0, Matýsek, Darteras.

-          Za jeho působení přišli do týmu 3 noví hráči – Darteras, Power, Marvelious.

-          Za jeho působení nebylo dne, kdy by hráč z DTG nehrál turnaj – Klobouk dolů.

 

Vyjádření k odchodu

Ahoj! Nevím, jestli se to už někomu doneslo, ale officiálně končím v Dark Tigers a také na scéně esportu. Bylo to krásných 6 měsíců výborné spolupráce! Pokud budete mít šanci reprezentovat tento Česky velkoklub, berte všemi deseti!!

Po těch letech v Hearthstonu jsem toho moc projezdil a poznal spoustu super lidí! Jeden, který semnou vydržel je GALMOD, který byl také tím nejúspěšnějším člověkem, co jsem kdy vedl! Děkuji Luki ještě jednou.

Velké díky mým bývalým spoluhráčům: Galmod, F4natick, Santasatan, Chemk0, Killjadein, H3llscreamGG, killyma11, Regeedz, Anaro, Honza69, Power, Alandus, Marvelious.

Dále děkuji moc klukům z iG, kteří se mnou trávili veškerý volný čas na Lancraftech (Dodgy, Aspi a Scruffy).

A dále menší seznam lidí, které jsem poznal během těchto dvou let: VanillaTitan, Ptaah, Green, Kitsu, Feali, matysek, swissking, Pokrovac, Countdowner, Alesh, DeeThane, Melane, Meyger a spoustu dalších super lidi!

Děkuju moc všem. Určitě se uvidíme někdy na Fujitsu v Ostravě či v Praze!!!

15.3. 2007- 16.12. 2015

R.I.P. Wynaut