Novinka - Týdenní přehled #20

Týdenní přehled #20

Týdenní přehled #20

napsal Michal Hrdlička - 16.12.2015

League of Legends

 

Minulou středu náš LoL tým odehrál poslední zápas v základní části RoG. Postavili jsme se celku Fraternitas, jež nás v prvním vzájemném duelu dokázal porazit. Odveta se nám vydařila a nad Bratrstvem vítězíme a posouváme se tak na konečné 1. místo. Vítězíme v základní části RoG Masters 4 a v semifinále playoff nastoupíme proti Inside Games. Tento zápas se již odehraje tuto sobotu na Asus Finals a pravděpodobný začátek zápasu je v 13:30. Přijďte nás podpořit do Svitavské Fabriky nebo na Hitpoint TV. O všem vás budeme informovat na našem Facebooku a aktuální fotky z Asus Finals najdete na našem Instagramu.

 

 

Hearthstone

 

Největší událostí tohoto týdne je bohužel odchod našeho již bývalého manažera Hearthstone sekce  Jana „Wynaut“ Filipa. O tomto odchodu vydáme speciální novinku, ovšem již teď se můžete podívat na Wynautovo vyjádření k odchodu na jeho Fanpage. Po smutné zprávě i jedna dobrá. Čtvrtý vítězný turnaj v DTG si zapsal Anaro, který si došel pro 12 Eur a 1. místo v pátečním turnaji, který se jmenuje Syndical-Gaming's Kinguin NC #46.

Anarovi se tento týden vůbec dařilo, když ve čtvrtek i v pondělí došel do TOP4 v turnajích na Matchareně. Honzovi se v neděli také povedl super výsledek a to TOP8 ve Fujitsu Lize, což je nejlepší výsledek našich hráčů v tomto turnaji. A u Fujitsu ligy ještě chvíli zůstaneme. Někteří členové HS týmu, konkrétně Honza, Power, Marvelious, se zúčastní prvního offline turnaje do Fujitsu Ligy 2016, který se koná v Ostravské herně BlackLotus již tuto sobotu. Sledovat celý tunaj pak můžete na Twitch Channelu herny.

 

 

Fifa 16

 

O víkendu se konal v Pražské herně Re-Load Lan turnaj na PS4, kterého se účastnil i náš hráč Schulzinho. Po 4 vítězstvích za sebou a ročním kralování právě v Re-Loadu to tentokráte nevyšlo a Schulzinho obsazuje 3. místo. Ovšem výsledek bereme a vzhledem k inactivitě a školním povinnostem je to výborné umístění. V playoff porazil své rivaly Didu a Lakyho, v semifinále ovšem nestačil na vítěze celého turnaje Kobyho a  zahrál si tak o 3. místo s Mexou, jehož porazil 2:1 na zápasy a odváží si tak 700 Kč.

 

 

Rocket League

 

Minulou středu se náš tým zúčastnil 3v3 turnaje na Topgaming.eu o 600 Kč a dopadlo to dalším oceněním a to tentokráte 3. místem.  Skvělá práce, která se přenesla i do nedělního ESL CZ/SK, který vyhráváme, když ve finále porážíme tým NecroRaisers. Je skvělé, že i konkurence přijímá Rocket League týmy, není to tak už pouze o Dark Tigers. Vznikly týmy pod Gunrunners, NecroRaisers, eEriness, Rising eSports. Tím se rozšířili i turnaje, kdy se začalo hrát na Topgaming.eu i 1v1. Právě v posledním turnaji zvítězil náš hráč Firax. Gratulujeme!