Novinka - Týdenní přehled #19

Týdenní přehled #19

Týdenní přehled #19

napsal Michal Hrdlička - 09.12.2015

League of Legends

 

Tento týden opět pokračovala RoG liga, která se přehoupla do závěrečné třetiny. Náš tým bojoval o přímý postup do semifinále, které už se hraje offline na Asus Finals a koná se 19.12-20.12.2015 ve Svitavách. Do cesty se nám v tomto týdnu postavily týmy Inside Games, Majestic Lions, eXtatus a Cyborg Factory. Kromě eXtatus porážíme všechny a v předposledním 13. kole si zajišťujeme vytoužený postup na Asus Finals. Tým ovšem nezapomíná ani na novou sezónu na Topgamingu, tedy Tiger Masters. V neděli totiž vítězíme ve 4. turnaji Tiger Masters a ligu vedeme s 50ti body. Je to již druhý vítězný cup a v Tiger Masters jsme zatím neprohráli jediný zápas. Jako bonus získáváme 40 Eur a 8000 RP.

 

 

Counter-Strike

 

Tým tento týden ukončil působení v DTG. Ještě naposledy se k němu vrátím v týdenním přehledu a také se podíváme na admina z Playzone, který se aktivně účastnil zabanování Satishe na MČR a že důvody jsou více než pracovní, nám dokáží screenshoty.

 

Bývalá hráčka DTG, která byla kicknutá, získala pozici admina na playzone a velmi se zajímala o případ Satishe a jeho hraní s se zabanovaným hráčem aneb zapírat, zapírat a zase zapírat :D

 

Odkaz na výslech: ZDE

 

Děkujeme adminům Playzone, že nám nezabanovali Tomkeejse a Melíra, jinak by jsme nemohli jet na MČR. Tito dva hráči měli dostat ban po MČR, ale kde nic, tu nic. Pouze Satish v banu čeká na to, až si bude moc zahrát nějaké to NC. Ono je to stejně fuk, protože se teď stejně nic nehraje, důležitý ban před MČR přišel…..

 

 

No a proč to tu vlastně píšeme? Nechtěli jsme, dokud nám adminka nedala důvod. Satish a Luko nikdy nebyli svině. Mají spoustu negativních vlastností, jsou to zmrdi, ale svině nikdy.

 

 

Závěrem bych snad jen chtěl říci: „Jestli to byla pomsta Míšo, tak se ti povedla. Ovšem pro mě jsi a budeš ta, na kterou se ta voda vaří.

 

Hearthstone

 

Tento týden se opět nepovedlo uhrát nějaké ocenění. Světlý moment měl Anaro, který se dokázal dostat do TOP4 na turnaji Syndical-Gaming's Kinguin Friday NC a den poté se mu podařil postup do turnaje NHL, jež je součástí Asus Finals. Náš tým byl také pozván na Craftcon Brno, který se koná 19.12.2015, aby odehrál clanwar proti týmu Necroraisers.

 

 

Rocket League

 

V týdnu se náš tým účast opět pouze jednoho turnaje na ESL cz/sk, kde stejně jako týden minulý obsazuje 2. místo a stejně jako minulý týden prohrává s Gunrunners, tentokráte 0:4.