Novinka - Propouštíme a uzavíráme CS:GO sekci

Propouštíme a uzavíráme CS:GO sekci

Propouštíme a uzavíráme CS:GO sekci

napsal Michal Hrdlička - 07.12.2015

Dnešním dnem se musíme rozloučit s naší CS:GO sekcí, jejíž jádro tvořila nerozlučná dvojice  Honza „Satish“ Brtek a  Lukáš „Luko“ Marek. Tito dva hráči jsou se mnou jako majitelem ITG, manažerem iG a majitelem DTG od samého začátku a proto je to vše o dost složitější, než prostě kicknout hráče. Dovolte mi tedy malý nostalgický pohled do minulosti.

 

 

                    CS:GO tým v původním složení na lance v Districtu

Historie:

7.4.2014 je datum vstupu nové CS:GO sekce do ITG. Tehdejší sestava Satish, Luko, Melír, Defaultzz a Sorfen dokázala překvapit v Districtu nejednoho soupeře svojí LAN play a komunikací. Tým získal pár online úspěchů  a v létě, na přelomu července a srpna jsem byl ve velmi těžké situaci a byli to právě Luko se Satishem, kdo mě nenechal z gamingu odejít. Jednu chvíli provozovali ITG dokonce sami. Problémy se zdánlivě vyřešili spojením s iG a zde přišel první problém, kdy jsme museli měnit sestavu. Netrénujícího  Davida „Melír“ Laubeho nahradil  Martin „pRayer“ Huml, s nímž jsme uhráli 5 -8. místo na Lancraftu 2014.

 

 CS:GO s pRayerem na Lancraft Autumn 2014

pRayer po Lancraftu odešel a odstartoval šňůru příchodů a odchodů, to už bylo v době, kdy jsme odešli od iG a obnovili ITG. Na RoG Masters k nám přišel  Sebastian „bastik“ Daňo, se kterým se nám povedlo obsadit 4. místo na Asus Finals 7. Bohužel po novém roce, tedy v lednu 2015 bastík odchází a s ním i caller  Jakub „Defaultzz“ Novák, jež svůj odchod avizoval již před Asus Finals, krátce poté opustil tým i  David „Sorfen“ Novotný.

 

 CS:GO na Asus Finals 7 s bastikem

 

Pro mnohé by to byl konec, ale Satish dostal šanci sestavit tým, kterou využil dokonale a přichází s hráči Striker, Mishulkaa a nub1um do Dark Tigers. Úkol byl jasný: probojovat se na MČR. Bohužel, po Lancraftu se tým opět rozpadá, aby se mohl složit opět nový, tentokráte v původní sestavě, bez Sorfena, jehož místo z původní pětky má obsadit  Tomáš „Tomkejss“ Tomka.

Sestava je zde opět se svým callerem Defaultzzem a vše vypadá skvěle, ovšem pak se stala velká chyba a Satish dostává před MČR ban. Jak moc tento ban byl vykonstruovaný, se můžeme bavit, jak chceme. Jednou tam je a my se tak ocitli bez důležitého hráče, kterého na MČR nahradil   Lukáš „vergiL“ Majerik. Po MČR nastala znovu se opakující situace a z týmu odchází jak Tomkejss, tak i Defaultzz, který se přesunul na pozici manažera DTG pro CS:GO sekci. Luko a Satish se opět ocitají ve dvou, což znamená tentokráte stopku i v DTG.

 

 Poslední sestava CS:GO sekce na MČR 2015

 

Hráči, jež prošli týmem a kterým patří velké díky:

 

 Honza "Satish" Brtek

 Lukáš "LUKO" Marek

 Jakub "Defaultzz" Novák

 David "Melír" Laube

 David "Sorfen" Novotný

 Martin "pRayer" Huml

 Sebastian "bastik" Daňo

 Milan "Striker" Švejda

 Michaela "Mishulkaa" Čáslavská

 Martin "nub1um" Lelek

 Daniel "addrid" Navrátil - Host na QD 2015

 Tomáš "Tomkejss" Tomka

 Lukáš "vergiL" Majerik - Host na MČR 2015

 

Já jim tímto přeji mnoho úspěchů, a aby už konečně našli stabilní tým, který hledají a splnili se jim jejich cíle i mimo CS:GO. Děkuji vám za vše! Bez vás by nebylo ITG ani DTG.

Závěrem bych chtěl poznamenat, že DTG neplánuje momentálně obnovovat CS:GO sekci a to až do odvolání.