Novinka - Týdenní přehled #18

Týdenní přehled #18

Týdenní přehled #18

napsal Michal Hrdlička - 02.12.2015

League of Legends

 

RoG Masters se přehoupla do své druhé poloviny a my jsme ji nezačali dobře. Ve středu prohráváme po vyrovnaném boji s týmem Fraternitas. Ve čtvrtek ovšem prohru napravujeme vítězstvím nad Gunrunners. Včera jsme svedli suoboj s eSubou o důležité 3 body. Tým k tomu přistoupil zodpovědně a v poklidné hře dokázal tyto 3 body získat a posunout se na 21 bodů, což aktuálně zajišťuje 2. místo. Tým se na eSubu připravoval na nedělním ESL Go4LoL cupu, kde obsadil 3. místo a jako bonus si odnáší 5x 3200 RP.

 

 

Counter-Strike: Global Offensive

 

Náš tým se tento týden představil v mix sestavě na dvou turnajích. Na Topgamingu v Tiger Masters #2 turnaji naše cesta končí ve 2. kole, kde nestačíme na Gunrunners a prohráváme 7:16. Den poté jsme se chtěli kvalifikovat na Crucial CS:GO cup, ale kvalifikace nedopadla vůbec dobře, naopak skončila hned ve druhém kole, kde potkáváme tým Fearless Sharks a prohráváme 14:16. Situace okolo CS:GO týmu je stále nejistá. Tým se snaží hledat optimální sestavu, ale ke stálé pětce to zatím nevede.

 

Hearthstone

 

Hearthstone sekce tento týden výjimečně nepřinesla žádné ocenění. Za zmínku určitě stojí povedená kvalifikace Powera na Národní Hearthstone Ligu od Hitpoint.cz, TOP16 na nedělní Fujitsu lize v podání Galmoda a dvě TOP 16 na Matchareně, jednou od Honzy a podruhé od Anara. V týmové lize svůj druhý zápas bohužel prohráváme. Soupeřem nám byl tým TAZ. Hráčem měsíce týmu Dark Tigers a prémii 1000 Kč si za měsíc listopad si odnáší  Honza „Honza“ Schwarz s 91 body.

 

 

Rocket League

 

Tým Fuchi, Firax, Mortein se dal po chvilce napětí, kdy to nevypadalo dobře, dohromady a zúčastnil se v neděli Rocket League 3on3 Open cup #3 CZSK na ESL. V turnaji jsme obsadili 2. místo, když ve finále prohráváme velmi těsně 3:4 nad týmem Gunrunners.