Novinka - Týdenní přehled #17

Týdenní přehled #17

Týdenní přehled #17

napsal Michal Hrdlička - 25.11.2015

League of Legends

 

Týden nezačal dobře, když nás v RoG Masters překvapil tým Cyborg Factory a připravil nás o 3 body. Hned v dalším zápase jsme vše napravili a zvítězili nad Gunrunners. V RoG Masters tak máme po 6ti kolech 15 bodů a ligu vedeme. V neděli jsme se zúčastnili turnaje na portále Topgaming s názvem TIGER MASTERS [PRO] #2. Tyto turnaje jsou součástí dlouhodobé ligy Tiger Masters, která končí až na podzim 2016 a je rozdělena na dvě finále Mid Season a Grandfinále. Nám se povedlo zvítězit a získat tak prvních 25 bodů a jako bonus 40 Eur, což je výhra v každém jednotlivém turnaji.

 

 

Counter-Strike: Global Offensive

 

Tiger Masters začala i v CS:GO a my jsme se zúčastnili hned prvního čtvrtečního turnaje. I zde jsme brali první body, ovšem nebylo to takové množství jako u League of Legends. Stopku nám ve čtvrtfinále vystavila eSuba, která nás poráží v prodloužení 18:22. Tým se zatím dotváří a v průběhu turnaje se střídala sestava, takže s výsledkem jsme nadmíru spokojeni.

 

Hearthstone

 

Anarovi se povedlo v neděli kvalifikovat do hlavní části Národní Hearthstone ligy, ale svůj první zápas ve skupině prohrává se Scruffym a jedna prohra ho tak dělí od vypadnutí. Ve Fujitsu lize se podařilo nejdále dojít Galmodovi, který skončil v TOP16. Největší úspěch však přinesla nová akvizice Marvelious, který obsadil 2. místo ve Finském turnaji s názvem Hearthstone.fi Monday Night Community Tournament #52. Den na to končí opět na 2. místě v úterní Matchareně.

 

 

Fifa16

 

Schulzinho opět zkusil turnaj na Matchareně, výsledek byl však horší než minulý týden, kdy turnaj vyhrál. Vypadává ve čtvrtfinále a bohužel teď se na nějaký čas musí věnovat školním povinnostem a chvíli tak bude „afkovat“.

 

Rocket League

 

Problémy v sestavě bohužel pokračují, protože hráči mají školní povinnosti a podobně jako ve Fifa16 teď u nich nějakou dobu neuslyšíme. Věříme, že se vrátí v plné formě, připraveni čelit CZ/SK scéně v této chytlavé hře.