Novinka - Týdenní přehled #16

Týdenní přehled #16

Týdenní přehled #16

napsal Michal Hrdlička - 18.11.2015

League of Legends

 

Tento týden byl pro tým velmi úspěšný. Nejprve jsme nastoupili do 2. a 3. kola RoG Master, kde nás čekali Inside Games a Majestic Lions. Oba tyto zápasy jsme zvládli a do Prahy jsme tak mohli vyrazit s pohodovými 9. body v RoG.  Klid byl znát i v samotném Benq Grunex Challenge, někdy až moc velký. Všechny své zápasy ve skupině jsme prohrávali na začátku a museli tak otáčet. Nicméně tým je zkušený a poradil si s tím na jedničku. V semifinále nás čekali iG, které jsme porazili 2:1 a dostali se tak do finále, proti nečekanému soupeři eXtatus. Ten dokázal porazit Fraternitas a věřil si i na nás. Finále jsme zvládli velmi pěkně a odvážíme si tak 25 000 Kč. Ovšem bylo třeba to rychle oslavit a jet dál, protože už v úterý nás čekala RoG právě proti eXtatus. Včerejší velmi pěkný a vyrovnaný zápas nakonec zvládáme a v RoG vedeme se skóre 4:0. Dnes a zítra se pokračuje 5. A 6. kolem.

 

 

Counter-Strike: Global offensive

 

Bohužel, opět se nám nepovedlo dostatečně motivovat CS:GO tým k udržení stálé sestavy a tým se deFacto rozpadá, když Defaultzz odchází z pozice hráče. Aktuálně působí v týmu opět jen dvojice LUKO a SATISH, kteří k sobě hledají zbytek týmu. Něco málo se rýsuje a možná sestava stihla o víkendu odehrát Gfinity cup, kde vypadli ve 3. kole.

 

Hearthstone

 

Tento týden se opět blýsknul Honza, který obsadil ve středu 2. místo ve Wired Wednesday #21 a následující den zvítězil na Tranquil Thursday #81. Odnáší si tak 10 Eur celkem a stal se hráčem týdne. Na paty mu šlape Anaro, který dokázal uhrát semifinále CyberProGame Challenge a Top8 v nedělní Fujitsu lize. Zároveň si připisuje první body do této dlouhé ligy. Začala i týmová soutěž, kam jsme se přihlásili a včerejší první zápas proti týmu TheHyenas otáčíme z 2:5 na 6:5. Do týmu přišel minulý týden Marvelious a tento týden nás čeká opět představení nové posily. Více v pondělí…. 

 

 

 

Fifa16

 

Úspěšný týden, no, možná spíše jeden den pro našeho Fifaře Schulzinha. Ve čtvrtek se zúčastnil dvou turnajů, jednoho Evropského na portále Matcharena a poté se opět vrátil na CZ/SK, když nastoupil do Ranked turnaje na Topgamingu. Oba turnaje vítězí a bere tak double v jeden den. Bohužel výkon si nepřenesl do neděle a vypadává v prvním kole turnaje na TPG proti rSp17.

 

Rocket League

 

Problémy se sestavou, respektive dát dohromady dva týmy na 3v3 vyústily ke zúžení sestavy. Upouštíme od dvou týmů a nyní podpoříme pouze jeden. Tým ve složení Firax, Fuchi, Nikita a Mortein obsazují druhá místa na turnajích: 3on3 Open cup #1 CZSK a SMASH THE ROCKET #12 (2v2).