Novinka - Týdenní přehled #15

Týdenní přehled #15

Týdenní přehled #15

napsal Michal Hrdlička - 11.11.2015

League of Legends

 

Vrcholem minulého týdne bylo bezpochyby MČR, kam se probojoval z 1. místa i náš nový LoL tým. Byl to prakticky jejich první turnaj pod DTG. V prvním zápase nastoupili proti Worryho mixu a bez problému postoupil do BO3 proti eSubě. Ta byla skvěle připravená a uštědřila nám porážku 0:2. Následoval tedy zápas o postup a opět proti Worryho Old school, tentokráte BO3. Na stage se nám hrálo lépe a postoupili jsme tak do nedělného semifinále. Soupeřem byl nově posílený tým Fraternitas. Velmi silný celek, proti kterému jsme, jako jediný tým uhráli jednu výhru. Prohráli jsme však 1:2 a skončili na děleném 3.-4. místě. Včera začal další vrchol sezóny a to RoG Masters liga od portálu Hitpoint.cz a my v 1. kole potkáváme eSubu. Tři dny po MČR jsme tak mohli oplatit eSubě porážku. To se stalo a my vítězíme v prvním kole. Již v sobotu jedeme na další event, kterým je Benq Grunex Challenge a věříme, že tam potkáme i nějaké fanoušky a příznivce Dark Tigers. 

 

 

Counter-Strike: Global Offensive

 

Tým se po vzoru LoLka klasifikoval na MČR, ovšem zde to bylo ze 4. pozice. Po banu našeho klíčového hráče Satishe, jsme nejeli do Brna s velkými ambicemi. Věřili jsme však Vergilovi, že udělá maximum a to bude stačit minimálně na semifinále. Vergil opravdu udělal maximum, ale bohužel na semifinále to nestačilo a po hrách 13:16 (Gunrunners),  11:16 a 14:16 (eXtatus) se s MČR loučíme na 7.-8. místě. Bohužel týmu se nepovedl ani postup do RoG a tak pro ně sezona končí. Hráči momentálně řeší, jestli chtějí hrát dále spolu nebo se rozejdou.

 

 

Hearthstone

 

Tento týden se hráčům v Hearthstone nepovedla žádná bedna a tak nejlepším výsledkem je Anarova TOP8 na Wired Wednesday #20. Ovšem jedna změna v týmu nastala a to ta, že místo po Darterasovi bylo zaplněno. Na detaily si budete muset počkat do zítra, kdy posilu představíme.

 

 

Fifa16

 

Na portále Topgaming začala nová sezóna Fifa16 a hned v prvním turnaji byla účast okolo 40ti hráčů a to je pěkné číslo. Účastnil se i Schulzinho, který ovšem vypadává hned v prvním kole proti vítězi turnaje Emericksonovi. Na poli Fifa16 chystáme výjezdy na různé offline akce a to nejen doma v České republice, ale i v zahraničí. Uvidíme kam se Schulzinho může zlepšovat a kde má limity.

 

 

Rocket League

 

Jediným turnajem, který jsme odehráli, byl včerejší 2v2 turnaj na portále Topgaming. Jenže kvantitu nahrazuje kvalita a sestava ve složení Brumbi, Firax obsazuje 2. místo. V době vydání přehledu budeme hrát 3v3 turnaj, který po těch různých změnách ukáže, jak vlastně na tom jsme. Musím přiznat, že Rocket League se nám zatím nedaří úplně podle představ, ale my jsme trpělivý a věříme, že se hráči usadí a nebude tolik změn jako do teď.