Novinka - Vítězové Season 2 a Y-Games v Dark Tigers.

Vítězové Season 2 a Y-Games v Dark Tigers.

Vítězové Season 2 a Y-Games v Dark Tigers.

napsal Michal Hrdlička - 30.10.2015

Tento týden jsme propustili kromě LoL academy týmu i hlavní tým League of Legends. Vlastně jsme jen dokončili to, co začalo uvnitř týmu. Bohužel po 2. místě na Y-Games to přestalo v týmu fungovat a prvním kdo odešel, byl midař  Aleš „Androsis“ Hrdina. Vypadalo to, že tým si za Androsise dokázal najít kvalitní náhradu, ale přišel neúspěch v RoG kvalifikacích a na základě toho odchází i AD carry  Kuba „Alucard2231“ Koudela. Manažer League of Legends Micák se snažil zvedat morálku, ale nepovedlo se a po dohodě s již zmiňovaným Micákem a trenérem Zamim jsme tým rozpustili. Klukům přeji, aby zase našli ztracenou motivaci, a také přeji mnoho štěstí a úspěchů na Summoner´s Riftu.

 

 

Bývalá sestava:

 Radek "Zami" Ševc - Trenér

 

 Martin "Necromartin" Jucha - Top

Michal "SeMike" Vavro - Jungle

 Aleš "Androsis" Hrdina - Mid

 Jakub "Alucard2231" Koudela

 Daniel "Rasen" Predajna

 

Úspěchy:

2. místo Y-Games 2015

1. místo MSI 5v5 Nightcup #9

2. místo MSI 5v5 Nightcup #11

 

Výhry celkem pod DTG

150 Eur

52800 RP + 36 Winn IP boost

Cca 8600 Kč v hmotných cenách

 

Mezitím, co se tým rozkládal, jsme udržovali komunikaci s bývalým týmem Gunrunners, kdy GRS zvažovali ještě další nabídky. Nakonec se tým rozhodl pro DTG a já si toho velice cením. Podmínky byly nastaveny do konce roku a myslím si, že i díky předchozí zkušenosti se nám bude spolupracovat bez problémů. Tímto u nás vítám vítěze ForGames a Y-Games! Tým budete moci vidět již za týden na MČR, týden poté na BGCH a snad i v RoG. Jelikož, tam ještě nevíme, jak dopadnou šachy okolo změny působiště.

 

Sestava:

 Michal „Bronko“ Šembera - Trenér

 

 Jakub „EnXer“ Šedý - Top

 David „Jejky“ Jakubec - Jungle

 Marek „humanoid“ Brázda - Mid

 Marek „Pivnidisk“ Judas - AD carry

 Sami „sami“ Al Jabri - Support

 

 

Vyjádření trenéra týmu  Michala „Bronko“ Šembery

Dobrý den vážení fanoušci League of Legends a eSportu u nás. Jak jste se již dovtípili, sekce kterou trénuji, přestupuje pod organizaci Dark Tigers. Bohužel organizace Gunrunners, ve které jsme působili, nedostála všem svým závazkům a z toho důvodu padlo rozhodnutí, podívat se po novém působišti. Kontaktovali jsme několik předních organizací a nakonec jsme si vybrali DTG u kterých známe dobře majitele týmu a věříme, že bude vše probíhat podle domluvy. Doufáme, že se naší sekci povede navázat na předešlé úspěchy z 4Games a Y-Games. Děkuji za váš čas.