Novinka - Týdenní přehled #14

Týdenní přehled #14

Týdenní přehled #14

napsal Michal Hrdlička - 28.10.2015

League of Legends

 

Legends tým má za sebou dvě kvalifikace do RoG Masters, v první kvalifikaci jsme nestačili na tým eXtatus a v losers bracketu vypadáváme hned na prvním soupeři, na týmu Night Raid, ve druhé kvalifikaci nám byl katem tým Majestic Lions, když s jejich Red týmem prohráváme v semifinále winners bracketu a s jejich Blue týmem ve finále losers bracketu. Ovšem díky tomu, že Majistic Lions.RED postoupili z 1. místa a organizace nemůže mít dva týmy v RoG masters, postupujeme do Relegations, kde se utkáme s Gunrunners. Jedna nepříjemná novinka se týče sestavy, kdy nás opustil Alucard2231 na postu ADCarry, tímto mu přeji mnoho úspěchů a děkuji za kvalitní reprezentaci a 2. místo na Y-Games.

 

 

Counter-Strike: Global Offensive

 

V neděli se náš tým účastnil dalšího ESL Go4CS:GO cupu, kde ovšem vypadává hned ve 2. kole. Večer se tak zúčastnil One nignt stand cupu, s tím, že si zkusí vylepšit pozici pro MČR. Bohužel dva naši hráči museli na noční a my tak museli dohrávat s hosty. Turnaj jsme vyhráli, ale co se potom událo, nás připravilo o klíčového hráče Satishe viz. Tato novinka. Momentálně hledáme náhradu a v sobotu vyrážíme na bootcamp do Re-Load, kde zkusíme ještě co nejvíce potrénovat před samotným MČR, další výzvou je baráž do RoG, kde se utkáme s týmem eEriness.

 

Hearthstone

 

Úspěšný víkend pro naší Hearthstone sekci, pomineme-li odchod Darterase, který se rozhodl ukončit působení u Dark Tigers. Tímto mu chci poděkovat za ocenění, které pro náš tým získal a popřát mnoho úspěchů v dalším působení. Zpět k úspěchům. Anaro v sobotu vyhrál Zotac cup a odnáší si z něj krásných 100 Eur. V neděli Honza ovládl již druhý Topgaming turnaj za sebou a Galmod ukořistil 3. místo na strivewire. Navíc v pondělí se konala afterparty v podání Honzy, který získal 3. místo na Matcharena Open. Za zmínku stojí včerejší kvalifikace na WCA, kdy Galmod postoupil do top32, tam ho však vyřadil Empire.Pavel V dohledné době chceme tým posílit, ale nebudeme nic tlačit přes koleno a v klidu počkáme, abychom vybrali toho nejlepšího kandidáta, který zapadne do týmu.

 

Fifa16

 

Schulzinho nastoupil tento týden k jedinému turnaji na portále Topgaming - Angry challenge #7, kde bohužel vypadává hned ve druhém zápase proti berymu z týmu ENVI. Aktuálně hraje Finále Angry Challenge, kam postoupilo TOP16 z měsíce října.

 

Rocket League

 

Minulou středu white tým podlehl v boji o 600 Kč ve finále ROCKET MADNESS týmu No Idea. Trio Brumbi, Nikita a host Lauty končí tak na 2. místě. Opět i v této sekci máme změnu sestavy a to konkrétně Dumbo, který odchází po domluvě týmu na jeho benchy. Děkuji mu za úspěchy, které Black tým získal a také mu přeji mnoho úspěchů. O náhradě za něj vás budeme informovat.

 

League of Legends academy

 

Dnešním dnem jsme ukončili academy projekt v League of Legends. Bohužel tým měl po rozpadu neustálé problémy se sestavou a aktivitou, což byl hlavní požadavek projektu. Já bych chtěl poděkovat Sherlockovi za jeho přístup a snahu dát tým přes všechna úskalí dohromady.