Novinka - Týdenní přehled #13

Týdenní přehled #13

Týdenní přehled #13

napsal Michal Hrdlička - 21.10.2015

League of Legends

 

O víkendu se konala největší Slovenská offline akce s názvem Y-Games. Dark Tigers byli přítomni se svým LoL týmem, jež byl připraven se porvat o první místo. Vzhledem ke složení týmů jsme byli papírovými favority na postup do finále společně s Gunrunners. Tým ovšem nic nepodcenil a všechny své zápasy vyhrál suverénně a došel si jasně pro finále. Ve finále jsme potkali již zmiňovaný tým Gunrunners a souboj o vítězství jsme nakonec prohráli 1:2 a obsadili jsme tak nakonec 2. místo. Odnášíme si tak tyto ceny:

 

- 150 playzone bodů, Uber kredit 75 €, 20 Redbullů, odměnu 150 €, 5x: 7200 RP, PC hru, myš, magnetku, tričko, pero, odznak.

 

 

 LoL tým na Y-Games

 

Counter-Strike: Global Offensive

 

Tým se v neděli zúčastnil ESL Go4CS:GO a z 269 týmu skončil na 5. - 8. místě, což je nejlepší výsledek na ESL v celé historii naší CS:GO sekce. Tým se intenzivně připravuje na playzone mistrovství, které se koná první víkend v listopadu, součástí přípravy bude i bootcamp u našeho partnera, v herně Re-Load.

 

 Pavouk ESL Go4CS:GO

 

Hearthstone

 

Skvělý týden zažil Honza, jenž zvítězil v naší oblíbené Macthareně a odnesl si 30 Eur, v neděli pak nastoupil k  BATTLE OF HEROES #1, kde zopakoval vítězství z Matchareny a opět nevyšel na prázdno. Ve finále poráží CG.vnHoang a připisuje si 350 Kč. Galmod bohužel po Jumpově opravě bodů vypadává z TOP8 a na playzone mistrovství se nepodívá.

 

 

Fifa 16

 

Schulzinho vyrazil o víkendu do herny Re-Load na první offline turnaj nové sezóny, TIGER FIFA 16 LAN - PLAY BEAUTIFUL #1. Schulzinho měl ze začátku problém dostat se do hry, ale po panáku slivovice se vše změnilo a své playoff zápasy proti soupeřům rSp, DiDa a Tulipán ovládl a postoupil do finále. Ve velmi negativní atmosféře, kdy všichni fandili soupeři Lakymu se Schulzinho plně soustředil a svojí chytrou hrou si došel pro další vítězství. Odnáší si tyto ceny:

 

- 2000 korun a k tomu Trust GXT 638 Digital Gaming Speaker 2.1

 

 Schulzinho po vítězství před Re-Load

 

Rocket League

 

V neděli se Black sekce úspěšně probojovala do Top 32 na ESL Go4RL a z 270. týmů končí na 19. místě. Výborný výsledek trojice Dumbo, Fuchi a Firax. Svojí formu potvrdilo duo Dumbo, Firax, když zvítězili v 2v2 turnaji na portále Topgaming. White tým v tom samém turnají ve složení Brumbi, Mortein obsazuje 3. místo.