Novinka - Týdenní přehled #12

Týdenní přehled #12

Týdenní přehled #12

napsal Michal Hrdlička - 14.10.2015

League of Legends

 

 LoL tým tento týden vyměnil trenéra. O této novince vás budeme informovat zítra ve speciálním článku. S novým coachem jsme se kvalifikovali do druhé fáze online kvalifikace na Benq Grunex Challenge a o víkendu se zúčastníme Y-Games v Bratislavě, kde máme ty nejvyšší ambice. Bude tam však spousta mixů a jednoduché to rozhodně nebude.

 

 

Counter-Strike: Global Offensive

 

CS:GO v plné sestavě, taková byla pondělní novinka. Tým však spolu hrál už týden a v neděli nastoupil do Go4CS:GO na portále ESL. Podařilo se nám projít do TOP64 a vyhrát tak dva zápasy proti Bulharským celkům. Z týmu jdou pozitivní ohlasy, nálada je bojovná, však nás také čekají dva vrcholy sezóny a těmi jsou bezpochyby listopadové MČR v Brně a prosincové Asus Finals.

 

 

Hearthstone

 

Prvním vrcholem domácí scény v Hearthstone byla zajisté Fujitsu Liga, jejíž finále proběhlo na ForGames v pražských Letňanech. Jediný zástupce Dark Tigers, kterým byl Honza, se umístil na 11. místě z 16. Zúčastněných. Těsně před finále Fujitsu ligy si Honza připsal další bodový zisk do MČR (za 2. místo na Playzone kvalifikaci Money cupu), kde musí raketově stíhat hráče nad ním, aby měl ještě šanci se na offline finále dostat. Náročný program Hearthstone sekce nyní umocňují kvalifikace na Benq Grunex Challenge, kde se nám zatím nedaří, také boj o MČR body a další projekty, které ještě nepoznali světlo světa avšak už jsou naplánované.

 

 

Rocket League

 

Po zrušených turnajích kvůli ForGames se tým velmi těšil na první cup, který se konal v pondělí. Dva týmy 2v2 jsme vyslali na Smash The Rocket #7. White tým ve složení Mortein, Nikita vypadává ve čtvrtfinále, Black tým ve složení Dumbo, Firax tento turnaj vítězí, navíc všechny hry ovládli 3:0 a finále pak 4:0. Odnáší si tak trička našeho partnera Tigeru. Jistě jste si všimli změny v sestavě. Ano, sestava se trošku přeházela, někdo odešel, někdo přišel, ale o tom až v pátek…