Novinka - CS:GO opět v Dark Tigers

CS:GO opět v Dark Tigers

CS:GO opět v Dark Tigers

napsal Michal Hrdlička - 12.10.2015

Po rozpadu týmu jsem byl požádán Satishem o šanci na sestavení nového týmu, který by byl schopný pravidelně trénovat a umisťovat se na lepších pozicích především na offline akcích. Protože se neznáme pouze „nějaký ten pátek", tak šanci dostal. Dnes mohu říci, že jsem s tímto rozhodnutím zatím spokojený, hlavně co se týče herní stránky, která vypadá slibně viz. zápas proti eXtatus nebo eEriness, které jsme prohráli 14:16. I proti eSubě jsme se nedali zadarmo a já tak mohu přivítat sestavu ve složení:

 

 Jan „Satish“ Brtek

 Kuba „Defaultzz“ Novák

 Lukáš „Luko“ Marek

 David „Melír“ Laube

 Tomáš „Tomkeeejs“ Tomka

 

Vyjádření kapitána  Honzy „SATISH“ Brtka

 

Čau ahoj,

jsem rád, že po dlouhém hledání konečně můžu představit nový lineup, který bude hájit barvy Darktigers! Chtěl bych u nás v týmu přivítat staronové tváře: Kubu "Defaultzz" Nováka a Davida "Melír" Laubeho. Pamětníci si jistě všimnou, že se jedná o jakýsi comeback staré sestavy, ve které jsme toho měli nahráno opravdu hodně.

Naše čtyřka je dále doplněná o mladého střelce o Tomáše "Tomkeeejs" Tomku. Po prvních dnech hraní si troufám říct, že si sedneme jak herně, tak mentálně a proto v této sestavě vidím velký potenciál. Již v prvních zápasech proti lepším českým týmům se nám podařilo uhrát výsledky, za které se nemusíme vůbec stydět.

Doufám, že společně s tréninkem půjdou naše výkony nahoru a podaří se nám na offline akcích bojovat o přední příčky. Prvním testem pro nás bude listopadové MČR na Brněnském výstavišti, držte palce!