Novinka - Týdenní přehled #11

Týdenní přehled #11

Týdenní přehled #11

napsal Michal Hrdlička - 07.10.2015

League of Legends

 

Hlavní událostí tento týden byla kvalifikace na ForGames. Přesto, že jsme v tabulce skončili na nepostupovém 11. místě, neúčast jednoho týmu v playoff nás nakonec do pavouka dostala. První tři kola proti týmům Arctic Gaming, eXtatus a Freshterious se povedla a čekal nás postupový zápas s výborně hrajícími Gunrunners. (pozn. To je můj typ na vítěze Season 2.) Tento zápas jsme jasně prohráli a spadli tak do losers bracketu k eSubě. Poslední šance k postupu jsme se však nechytli a v Season 2 končíme na 5. místě, což není úplně špatný výsledek na to, že tým je spolu krátce.

 

Pavouk kvalifikace na ForGames

 

Counter-Strike: Global Offensive

 

Stejně jako LoL sekce i CS:GO tým končí v Season 2 na 5. místě, což je také pěkný výsledek na to, jaké měl tým problémy se sestavou a flexibilitou. Vyřadil nás tým Cyborg Factory, který nás porazil jak ve winners, tak i v losers bracketu. Tento týden byl nabytý a tým měl před sebou jak Money cup finále, tak finále Tiger CS:GO September. V obou případech vypadáváme v 1. kole. Nutno poznamenat, že jsme hráli proti kvalitním celkům a výkony to nebyly rozhodně špatné (eEriness 14:16, eXtatus 14:16, eSuba 9:16). I proto jsme se rozhodli dát šanci této sestavě a během pár dnů si představíme nový CS:GO tým.

 

Pavouk kvalifikace na ForGames 

 

Hearthstone

 

I Hearthstone finále Fujitsu Ligy se bude hrát na ForGames a díky Honzovi máme jediného zástupce, který zítra začne, jako sám voják v poli, bojovat za DarkTigers na této akci, která odstartuje šnůru podzimních offline turnajů. Jedno umístění se povedlo urvat i tento týden, kdy Darteras ve čtvrtek zvítězil v naší oblíbené Matcharéně a odnesl si 30 Eur. V boji je také Honza, který je zatím TOP4 na další Money cup kvalifikaci.

 

 

Fifa 16

 

Začala nová sezóna a s jejím začátkem se představil i náš hráč Schulzinho, který obsadil dělené 3. místo na první turnaji s názvem ANGRY CHALLENGE #1 na portále Topgaming. 17.10.2015, tedy příští sobotu se koná první offline turnaj, jež proběhne v Re-Loadu a Dark Tigers tam nebude chybět.

 

Rocket League

 

První úspěchy Rocket League v Dark Tigers na sebe nenechaly dlouho čekat, když Black tým ve složení Dumbo, Mortein, Firax obsadil 2. místo v turnaji ROCKET MADNESS #2 od portálu Topgaming. V tom samém turnaji přispívá i tým White, který ve složení Reegedz, Fuchi, brumb1 končí na 3. místě. V neděli se hrálo ESL Go4RL 3v3, kde se ani jednomu týmu nepovedlo dostat přes druhé kolo.

 

League of Legends Academy

 

Academy tým, jež jsme přijímali před nedávnem, odehrál v neděli TPG AMATEUR SERIES #15, kde ovšem končí v prvním zápase proti týmu BlackMoon EVO. Aktivita, po přijetí týmu jako by se vytratila a tým se najednou nebyl schopen sejít k žádnémuu teamrankedu. To si vyžádalo hned první změnu na postu ADC, kdy jsme propustili  Vlastimila „Moosarb“ Řehoře, který se bohužel nebyl schopen kvůli svým povinnostem časově sladit s týmem.