Novinka - Rocket League oficiálně v Dark Tigers

Rocket League oficiálně v Dark Tigers

Rocket League oficiálně v Dark Tigers

napsal Michal Hrdlička - 04.10.2015

Dark Tigers se opět rozrůstá. Chtěli jsme přibrat do gamingu tým ve hře, která je relativně nová a velmi se nám zalíbila hra Rocket League. Nějakou dobu jsme sledovali komunitu, která roste, ale pořád ne a ne vyscoutit ten správný tým pro Dark Tigers. A podle přísloví: „Když nechce Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi „ se nám ozval bývalý hráč Hearthstone Jan „Regeedz“ Štýs a splňoval přesně to, co jsme očekávali. Tým prošel zkušebním obdobím velmi hladce a stal se nedílnou součástí Dark Tigers.

Sekce má 6 hráčů, kteří jsou rozděleni na tým White a Black, což je také pozitivní vzhledem k možnostem treninků či případného zaskakování, protože turnaje se hrají 1v1, 2v2 i 3v3. 

 

Sestava týmu Black

 Ondřej „Dumbo“ Šafránek

 Martin „Mortein“ Žežulka

 Petr „Firax“ Faruzel

 

Úspěchy

- Topgaming SMASH THE ROCKET #2 - 2.místo

- Topgaming SMASH THE ROCKET #3 - 2.místo

- Topgaming SMASH THE ROCKET #4 - 3.místo

- Topgaming ROCKET MADNESS #1 - 3.místo

- Topgaming ROCKET MADNESS #2 - 2. místo

 

Montage od Dumba

 

Sestava týmu White

 Jan „Regeedz“ Štýs

 Kamil „Fuchi“ Chrastina

 Adam „brumb1“ Škrobák

 

Úspěchy:

- Gfinity 3v3 cup 18.5.2015 - Top 8 ( čtvrtfinále )

- Topgaming ROCKET MADNESS #2 - 3. Místo

 

Vyjádření hrajícího manažera týmu  Jana „Regeedz“ Štyse

 

Nejprve bych chtěl za celý team poděkovat Dark Tigers k přijetí. Dark Tigers jsem oslovil na základě velice dobrých zkušeností z mého dřívějšího působení u organizace jako Hearthstone hráč. Ačkoliv je Rocket League na scéně krátce, už jsme si dokázali vybudovat dobré jméno a daří se nám. Doufám, že v úspěšných turnajích budeme pokračovat i dále a nezklameme důvěru Dark Tigers, kterou nám a celkově Rocket League dali. Pravidelně se účastníme jak CZ/SK, tak Evropských turnajů, hrajeme scrimy, ladder a plánujeme účast na LAN turnajích hned, jak budou. V plánu jsou také streamované showmatche mezi nejlepšími CZ/SK teamy. Sledovat nás můžete na facebooku Dark Tigers popřípadě na streamech:

Dark Tigers Black (Firax)

Dark Tigers White (Fuchi)