Novinka - Academy sekce v Dark Tigers

Academy sekce v Dark Tigers

Academy sekce v Dark Tigers

napsal Michal Hrdlička - 01.10.2015

Vítám u nás novou herní sekci, kterou je League of Legends academy. V měsíční zkoušce, kdy tým hrál pod pečlivým dozorem Jana „Lexinka“ Mikeše se spolupráce zamlouvala jak týmu, tak Lexovi. A já mohu říci, že ač jsem nebyl moc nakloněn academy projektům, tak mě tým svým přístupem a chováním přesvědčil. Jak se chopí své šance, je na nich samotných. Pokud jim vydrží přístup, aktivita a stabilita, mohou za pár měsíců hrát se špičkou scény a přesně to od academy sekce očekáváme.

 

Sestava:

Jaroslav „Sherlock“ Voleský – TOP

Jan „Kimmy“ Surý - Jungle

Tomáš „Musterino“ Tribula - Mid

Vlastimil „Moosarb“ Řehoř - AD Carry

Petr „Petras“ Schneider – Support

Jan „Lexinek“ Mikeš - Manažer, couch

 

Vyjádření manažera Lexinka

Ahoj, také bych rád kluky mezi námi přivítal. Po měsíční zkušební lhůtě, kterou jsme měli na vzájemné oťukání a udání směru budoucí spolupráce. Musím konstatovat, že jsem s nimi velice spokojen. Cílem academy týmu je převážně vychovat budoucí generaci hráčů pro main team. Do začátku nebude kladen důraz na výsledky, ale převážně na cílevědomost, poslušnost a aktivitu, dle toho se budou také odvíjet mé "výchovné" metody, jelikož jsem u týmu v pozici nejen manažera, ale také kouče. Pevně věřím, že zůstanu spokojen s jejich přístupem i nadále. Na závěr bych jim chtěl popřát do budoucna mnoho úspěchů a ať jim jejich píle vydrží!

 

Vyjádření kapitána týmu Jaroslava „Sherlock“ Voleského

Zdravím všechny fanoušky Dark Tigers. Mé jméno je Sherlock a jsem kapitán nové sekce u Dark Tigers -  League of Legends Academy. V první řadě bych chtěl poděkovat vedení, že nás vzalo pod svá křídla. Upřímně? Nečekali jsme to. Ale zázraky se dějí a jsme rádi, že můžeme reprezentovat Dark Tigers. Dark Tigers není první tým, ve kterém působíme. Působili jsme v týmu riSing eSports, ale jejich zájem o nás, jestli hrajeme atd.., nebyl vůbec žádný. Proto jsme se rozhodli k odchodu do jiného týmu. Napsali jsme asi 4 týmům. Jediní DTG odepsali. Dali nám našeho osobního „taťku“ a to Jana „Lexinka“ Mikeše, který nás celý ten měsíc sledoval a pomáhal nám se zlepšovat. Po této zkušební době byla na Teamspeaku „porada“, po které se k nám do roomky nastěhovali všichni důležití z DTG jak imigranti do Německa - a spustily se fanfáry. Už jenom tímto nás velice nadchli a jsme opravdu vděční za přijetí. Bylo to něco jiného, než jsme znali doposud.. V riSingu nám jenom řekli, že nám přejou hodně štěstí a cya. Náš „tatínek“ Lexinek se o nás stará svědomitě a snaží se nám pomáhat, jak jen to jde. Žádný problém s vedením jsme ještě neměli, takže jsou také fajn :D DTG do nás vkládá velké naděje a my je nehodláme zklamat!