Novinka - Týdenní přehled #10

Týdenní přehled #10

Týdenní přehled #10

napsal Michal Hrdlička - 30.09.2015

League of Legends

 

Týden byl pro LoL tým v konečném hodnocení pozitivní, když nejprve získal 2. místo na pátečním Playzone nightcupu aby pak postoupil do kvalifikace na ForGames. Bohužel postup ještě není dokonán, protože v době uzávěrky nebyl znám výsledek rozhodujícího zápasu s eSubou. Cesta do playoff kvalifikace nebyla jednoduchá. Tým na poslední chvíli honil body a povedlo se jich nashromáždit pouhých 10 a v tabulce jsme skončili na 11. místě, ale díky neúčasti jednoho týmu jsme byli do playoff zařazeni. Po výhrách na eXtatusem a eEriness, jsme ve finále winners bracketu podlehli týmu Gunrunners a spadli tak do finále losers bracketu, kde narážíme na eSubu.

 

 

Counter-Strike: Global Offensive

 

V polorozpadlé sestavě jsme dokázali odehrát i dva turnaje, za což patří naší sekci velké díky. V kvalifikaci Money cupu jsme totiž vybojovali se dvěma hosty 3. místo a získali ještě pár bodů v Tiger CS:GO na portále Topgaming. Po uzávěrce se hraje i v CS:GO kvalifikace na ForGames, kde náš tým bude bojovat o poslední dva sloty. Bohužel musíme se o to porvat s hosty, ale můžeme překvapit.

 

 

Hearthstone

 

Veleúspěšné období zažívá Hearthstone sekce. Manažer Wynaut doslova spamuje chat skvělými výsledky. Ve čtvrtek získal Anaro 3. místo na StriveWire, v neděli 4. místo na Fujitsu lize a dovršil to včerejším vítězství bez jediné prohry na Matchareně. Dalším členem HS týmu, kterému se velmi daří je Honza, který vyhrál swiss na Fujitsu Lan v Ostravě (Tam bohužel vypadává v Top8), aby poté získal 2. místo v posledním turnaji Fujitsu Ligy a probojoval se tak na ForGames. Navíc ve včerejší kvalifikaci Money cupu postoupil ze 3. místa do měsíčního finále o 1000 Kč. Neztratil se ani Galmod, který si došel na Finský portál Hearthstone.fi pro 2. místo a ani Darteras, který dnes postoupil do TOP4 na StriveWire. Skvělé výsledky, super nálada, HS sekce funguje a já věřím, že jim to spolu dlouho vydrží.