Novinka - Týdenní přehled #9

Týdenní přehled #9

Týdenní přehled #9

napsal Michal Hrdlička - 23.09.2015

League of Legends

 

Po prvním místě v minulém týdnu na Playzone cupu, přišel útlum a bohužel se nepovedla žádná „bedna“. Tým se v pátek opět účastnil MSI 5v5 Nightcup, tentokráte s číslem 10. Ale jeho cesta skončila hned v prvním zápase na týmu Storm RaiderZ. Nicméně veškerá pozornost se nyní upíná na nedělní turnaje Tiger Pro Series a zajištění pozice pro playoff kvalifikaci na offline finále. V TIGER PRO SERIES #12 nám los bohužel nepřál a v prvním kole podléháme týmu Fraternitas, nadějí tak zůstává poslední turnaj s číslem 13, který se hraje tuto neděli. V pondělí se můžete těšit na vyhlášení soutěže o 1000 Kč/8000 RP.

 

Aktuální tabulka Pro Series, náš tým má 5 bodů a nachází se na 20.-30. místě.

 

Counter-Strike: Global Offensive

 

Stejně jako LoL tým i CS:GO tým bojuje o body do Tiger Season 2. Na rozdíl od LoLka má CS:GO velký náskok, ovšem poslední dobou začali být turnaje plné velkých jmen a tak každý vydřený bod je super. Tým se ve čtvrtek zúčastnil TIGER CS:GO SEPTEMBER #3, kde ovšem končí ve čtvrtfinále proti týmu Kamil Klein Busines. Po tomto turnaji se vedení rozhodlo tým propustit, především na základě špatné flexibility i napjaté náladě, která v týmu panovala. Tým jako takový se rozpadl a po dlouhé konverzaci s kapitánem jsme se rozhodli dát Satishovi šanci na sestavení týmu do konce tohoto týdne, tak aby stihl kvalifikaci na offline finále Tiger CS:GO Season 2. Tímto přeji již bývalým členům CS:GO týmu mnoho úspěchů do budoucna, zároveň děkuji za pěkný Lancraft a také za dosažené úspěchy. Formální rozloučení ještě proběhne ve speciální novince.

 

Aktuální tabulka Tiger Season 2

 

Hearthstone

 

Tento týden je pro náš tým jednoznačně zlomový. Nejenomže se Honzovi podařilo prolomit TOP8 prokletí, jak jsme to tu všichni nazývali. Ale Anaro získává první zlato pro Dark Tigers Hearthstone sekci. Oba tyto úspěchy se povedly získat na turnaji Matcharena, když nejprve Honza ve čtvrtek prohrává až ve finále MA OPEN #116. Anaro poté v úterý úspěch Honzy korunoval, když MA OPEN #117 vyhrál. Dobrá práce! V HS sekci se udála tento týden také jedna změna v sestavě. Darteras nahradil Matýska, který se rozhodl odejít. O víkendu se těšíme opět do Ostravy, kde bude Galmod s Honzou bojovat o poslední body do tabulky Fujitsu Ligy, kterou vidíte níže. Hlavně Honza má ještě šanci proniknout do playoff.

 

 

Fifa 15

 

V neděli odehrál Schulzinho semifinále CGS SUMMER FINAL STAGE proti věčnému rivalovi ENVi.valvi 10. Zápas bohužel dopadl pro našeho borce prohrou 1:2 a zahraje si tak o 3. místo s hráčem  MrRici. Bohužel pracovní povinnosti ovlivňují aktivitu našeho hráče, takže Schulzinho se ubírá do inactivity s tím, že se bude snažit chodit Topgaming turnaje a hlavně lanky.