Novinka - Týdenní přehled #8

Týdenní přehled #8

Týdenní přehled #8

napsal Michal Hrdlička - 16.09.2015

League of Legends

 

Tým nastoupil ke svému prvnímu turnaji a tím byl MSI 5v5 Nightcup #9. Turnaj, který je součástí MČR klasifikace, byl pro nás turnajem vítězným. Odnášíme si z něj 25 MČR bodů a 8000 RP. Skvělý vstup do oficiálních zápasů a dobré vyhlídky do budoucna však trošku kazí špatná komunikace a důsledkem toho nedostavení se na nedělní Tiger PRO Series, kde momentálně potřebujeme body. Věříme však, že i přesto se nám povede postoupit do playoff a následně na velké offline finále celé Season II, tedy na ForGames, kam postupují semifinalisté playoff.

 

Aktuální pořadí MČR klasifikace

 

Counter-Strike: Global Offensive

 

CS:GO sekce odehrála dvě zářiové kvalifikace, TIGER CS:GO SEPTEMBER #1 a TIGER CS:GO SEPTEMBER #2. V prvním turnaji jsme obsadili 2. místo a ve druhém kvalifikaci vypadáváme kontumačně ve čtvrtfinále. Neúspěchem také skončila 2. kvalifikace Moneycupu, kde končíme hned v prvním kole. V týmu se aktuálně ladí flexibilita hráčů ke společným tréninkům. V tabulce Season II jsme aktuálně na 5. místě, což nám zajišťuje účast v playoff Season II.

 

Aktuální tabulka Season II

 

Hearthstone

 

Největší událost pro Hearthstone tým byla Fujitsu Lan #16 v Re-Load, kam jsme vyslali Matýska a Galmoda. Galmodovi jen těsně unikla Top8 a obsazuje konečné 15. místo. Matýsek celý Swiss vyhrál a postoupil z 1. místa do Top8, kde ovšem v prvním kole prohrává nad celkovým vítězem Fujitsu Lan #16, Dodgym z týmu Inside Games. Co se týče online, tak „prokletí“ Top8 pokračuje. Zkoušíme různé amulety, modlitby k RNG bohu apod. věci, ale né a né to prolomit. Nicméně nálada je skvělá o čemž svědčí narozeninová nahrávka pro Alanduse: Vše nejlepší!

 

Top 8 Fujitsu Lan #16

 

Fifa 15

 

Blíží se vydání nového ročníku a všichni netrpělivě čekají na první turnaje, ovšem je třeba ještě dokončit poslední turnaj a tím je CGS SUMMER FINAL STAGE, kde se hraje o 100 Eur a věcné ceny. Náš zástupce Schulzinho je aktuálně v semifinále, kde se utká s Valvim z konkurenčního týmu Envi. Poslední Lan akce, která se měla konat v tomto ročníku, byla nahrazena uvítací Lan akcí TIGER FIFA 16 Welcome Lan a ta se koná 17.10.2015.

 

 

Vedení

 

26.10.2015- Fujitsu Lan #17 (Ostrava)- Hearthstone

8.-11.10.2015- Finále Season II (Praha)- CS:GO, Hearthstone, League of Legends

17.10.2015- TIGER FIFA 16 Welcome Lan (Praha)- Fifa 16

17.-18.10.2015- Y-Games (Bratislava)- League of Legends

6.-8.11.2015- MČR (Brno)- CS:GO, League of Legends, Hearthstone

 

To vše jsou podzimní offline turnaje, které jsou oznámené. Nesmíme však zapomenout, že Grunex ještě neoznámil svůj tradiční offline turnaj a také Hitpoint jistě chystá další Asus Finals. No prostě podzim bude náročný a doslova nabitý událostmi. Jsme za to nesmírně rádi, že tu jsou všechny tyto možnosti a budeme se snažit na všechny události kvalifikovat. S tím související příprava financí, administrativy, grafiky, týmů je teď náplní pro celé vedení.

 

Bohužel jsou opět i špatné zprávy. Začneme odchodem našeho grafika, který se chce více věnovat rodině a my mu přejeme mnoho štěstí a radosti v jeho životě a děkujeme za všechny ty skvělé obrázky i za webdesign, který pro nás vyrobil. Díky sCrapo! Druhou smutnou zprávou je, že jsme museli pozastavit projekt DTG streamů, protože se nenašel komentátor, který by byl ochotný pravidelně streamovat a komentovat jakoukoliv hru, kterou podporujeme. Bohužel i odměna 100 Kč za zápas byla nejspíše malou motivací.

 

Zvířátko na konec? :D Manažer  Jan „Lexinek“ Mikeš se rozhodl zúčastnit Ultimátního hráče, kde bude bojovat o 30 000 Kč a nevede si vůbec špatně. V League of Legends obsadil 1. místo a celkově tedy vede kvalifikaci. Ovšem nutno konstatovat, že je to jeho nejlepší displína a spíše se očekává pád dolů, ale třeba překvapí. Překvapit může již dnes v Trackmanii, kterou tryhardí neuvěřitelné dva dny :D